Uudiste arhiiv

 •  

  Fookuses PISA: Kas koolides on distsipliin alla käinud?

  23. Juuni 2011
  Neljas OECD avaldatud PISA raport keskendub seostele 15-aastaste õpilaste distsipliini ja soorituse vahel.
  Arhiveeritud.
 • Fotokonkurss „Elu koolis“ – hääletage oma lemmiku poolt!

  Fotokonkurss „Elu koolis“ – hääletage oma lemmiku poolt!

  22. Juuni 2011
  Tiigrihüppe haridusportaal Koolielu kuulutas õpilaste ja õpetajate seas välja fotokonkursi „Elu koolis“ eesmärgiga leida portaali artiklite ja õppematerjalide illustreerimiseks fotomaterjali. Fotokonkursile saadeti 48 fotot, mille hulgast saate oma lemmiku valida!
  Arhiveeritud.
 •  

  Kõrgem Sõjakool kutsub Võidupühal külla

  22. Juuni 2011
  Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgem Sõjakool ootab 23. juunil huvilisi tutvuma tulevaste ohvitseride õppetingimuste ja eluoluga.
  Arhiveeritud.
 •  

  Eesti Vabaõhumuuseumi jaanituled toovad kokku traditsiooni, vanad uskumused ja ajaloo

  22. Juuni 2011
  Eesti Vabaõhumuusemi jaanilaupäeva suurüritusel saavad külalised valida mitme erineva temaatilise meelelahutusprogrammi vahel, kus klassikaliseks saanud jaanipäevatraditsioonid on kõrvuti ebatavaliste vaatemängudega. Üritus kuulub Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi.
  Arhiveeritud.
 •  

  Õpilasmaleva suve avamine

  22. Juuni 2011
  Esmaspäeval, 27. juunil avatakse ametlikult 2011 aasta malevasuvi. Juba traditsiooniliselt algab avaüritus rongkäiguga, mis saab alguse kell 11:40 Kanuti aia pargist (Kalev Spa kõrval), kulgedes Kaitseliidu Tallinna Maleva puhkpilliorkestri juhtimisel mööda Aia ja Viru tänavat Raekoja platsile.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tartu Ülikool ja Estonian Business School sõlmisid koostöö- ja integratsioonileppe

  22. Juuni 2011
  21. juunil sõlmisid Tartu Ülikool ja rahvusvaheline äriülikool EBS strateegilise partnerluse ning integratsiooni kokkuleppe. Edasise koostöö selgemaks määratlemiseks moodustavad ülikoolid ühise juhtkomisjoni.
  Arhiveeritud.
 •  

  27 riigikaitseõpetajat said lõputunnistuse

  22. Juuni 2011
  Kaitseminister Mart Laar ja Tallinna Ülikooli arendusprorektor Eve Eisenschmidt andsid 21. juunil Kaitseministeeriumis toimunud aktusel üle lõputunnistused 27-le Tallinna Ülikooli riigikaitseõpetajate kursuse läbinule.
  Arhiveeritud.
 •  

  Uuring: eestimaalased usaldavad sotsiaalmeedias sõpradelt ja tuttavatelt, mitte ettevõtetelt saadud informatsiooni

  22. Juuni 2011
  Mai lõpus kommunikatsiooniagentuuri Taevas Ogilvy tellitud üle-eestilisest küsitlusest selgub, et 66% Eesti 15–74-aastastest elanikest kasutavad erinevaid sotsiaalmeedia kanaleid ning 41% kasutajatest veedavad seal päevast tund ja rohkem.
  Arhiveeritud.
 • Pildiraamat on kõikide raamatute algus

  Pildiraamat on kõikide raamatute algus

  22. Juuni 2011
  Kui Eesti hariduses tahetakse midagi millegagi võrrelda, siis tavaliselt võetakse eeskujuks Põhjamaad, vahel harva ka USA. Võrdlust Prantsusmaaga kohtab üliharva. Lasteaiaõpetaja Jaanika Monroe, kes on 13 aastat Prantsusmaal elanud, tegi oma kõrgkooliõpingute lõputöö teemal „Eesti ja Prantsuse lasteaiaõpetajate hinnangud pildiraamatutele“.
  Arhiveeritud.
 • Heade mõtetega üle pilvede Euroscolale!

  Heade mõtetega üle pilvede Euroscolale!

  21. Juuni 2011
  Mis on Euroopa Parlamendi programm Euroscola? Euroscola tegevus toimub Euroopa Parlamendi Strasbourgi hoonetes Prantsusmaal, töökeelteks inglise ja prantsuse keel. Aasta jooksul toimub kümmekond või enam Euroscolat – Euroscola päeva käigus saab umbes 500 erinevatest Euroopa riikidest pärit õpilast „läbi mängida" ühe päeva Euroopa Parlamendi istungitesaalis. Euroscola kogemust jagavad Põlva Keskkooli õpetajad Aimi Jõesalu ja Kaia Tamm.
  Arhiveeritud.