Uudiste arhiiv

 • Eesti Õpetajate Liit: Eesti õpetaja väärib rohkem!

  Eesti Õpetajate Liit: Eesti õpetaja väärib rohkem!

  06. September 2011
  Õpetaja on teinud juba aastaid tööd tihti ülekoormatult ning alamakstuna. Pingeline töö ja elukutsega kaasnevad terviseriskid võtavad aga õpetajalt pidevalt midagi sellist, mida rahaga hüvitada ei saa.
  Arhiveeritud.
 • Kooliõpilaste tõlkevõistlus Juvenes Translatores 2011

  Kooliõpilaste tõlkevõistlus Juvenes Translatores 2011

  05. September 2011
  2011. aastal toimub noorte tõlkevõistlus Juvenes Translatores juba viiendat korda ja huvi võistluse vastu on aasta-aastalt kasvanud.
  Arhiveeritud.
 • Gümnaasiumi käivitamises suvevaheaega ei olnud

  Gümnaasiumi käivitamises suvevaheaega ei olnud

  05. September 2011
  Kui koolides on jaanipäevast augusti keskpaigani suvepuhkuste aeg, siis riigigümnaasiumi käivitamine ei andnud võimalust aega maha võtta. Viljandi Gümnaasiumi direktor Ülle Luisk annab ajalehes Sakala ülevaate gümnaasiumi suvistest tegemistest.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tartu Garage48 võistluse võitja kaotab järjekorras ootamise

  05. September 2011
  Koostöös maailmakuulsate tehnoloogiafirmadega Paypal, Nokia ja Skype toimus nädalavahetusel Tartu Ülikoolis järjekordne startup-nädalavahetus Garage48. Seekord peamiselt mobiilirakendustele pühendatud ettevõtmisel arendati 48 tunni jooksul välja 13 uut prototüüpi.
  Arhiveeritud.
 •  

  IT Kolledž kutsub kaugõppe infotundi

  05. September 2011
  7. septembril kell 16:00 toimub kaugõppe infotund, IT Kolledžis, Raja 4C, auditooriumis 314. Vastuvõtt IT Kolledži kaugõppesse algab 12. septembril 2011.
  Arhiveeritud.
 •  

  Microsoft otsib IT-, disaini- ja turunduse partnertudengeid

  05. September 2011
  Microsoft Eesti valib oktoobris välja tänavused partnertudengid – kõige säravamad tehnoloogiahuvilised üliõpilased, kes pärjatakse aastaks MSP (Microsoft Student Partner) tiitliga.
  Arhiveeritud.
 •  

  Kihnukeelsed õpikud jõuavad Itaaliasse aabitsakongressile

  05. September 2011
  Kihnu koolis rõõmustasid esimese klassi õpilased Kärolin Lamend, Pilleriin Köster ja Rasmus Lilles eile vast valminud õpiku “Aett, eit ning mia” üle, mille SA Kihnu Kultuuri Instituudi nõukogu esimees Mark Soosaar mandrilt kohale tõi, kirjutab Silvia Paluoja ajalehes Pärnu Postimees.
  Arhiveeritud.
 •  

  Omavalitsused rendivad eraettevõtetelt koole ja lasteaedu

  05. September 2011
  Rasked majandusolud on ka Eestis populaarseks muutunud niinimetatud PPP-projektid, kus erafirma ehitab või remondib näiteks koolimaja ning annab selle kohalikule omavalitsusele rendile, kirjutab ajaleht Tallinna Postimees.
  Arhiveeritud.
 •  

  Käsitöö, puidutöö ja meisterdamise huviringid ja kursused Rewilli huvikoolis

  05. September 2011
  Uuel kooliaastal pakub Tallinna kesklinnas asuv Rewilli huvikool palju erinevaid käsitöö, puidutöö ja meisterdamise huviringe ja kursuseid eelkooliealistest täiskasvanuteni! Registreerimine kõikidesse ringidesse on alanud ja seda saab teha www.rewillihuvikool.ee kodulehel iga huviringi leheküljel või Rewilli huvikooli kontaktidel.
  Arhiveeritud.
 •  

  Koolivorm muutub Eestis aina populaarsemaks

  05. September 2011
  Ametirõivaid tootvate ettevõtete kinnitusel on viimastel aastatel märgatavalt kasvanud nende Eesti koolide arv, kes tellivad koolivormi, kirjutab Hanneli Rudi ajalehes Postimees.
  Arhiveeritud.