Uudiste arhiiv

 • BETT - mess, kus innovatsioonipuudust ei näe

  BETT - mess, kus innovatsioonipuudust ei näe

  20. Jaanuar 2012
  Möödunud nädalal peeti Suurbritannias Londonis Olympia keskuses iga-aastast haridustehnoloogia messi BETT, mis vähemasti esmakülastajatel esimese hooga silmad kirjuks võtab – niivõrd rikkalik on messil pakutav valik ning nii palju võimalusi tehnoloogiat õppetöös kasutada on maailmas juba välja mõeldud.
  Arhiveeritud.
 •  

  Koolinoorte karikatuurivõistlus „Mida naerad, koolijüts?“

  20. Jaanuar 2012
  Tartu Kunstigümnaasium ja MTÜ Variku Noortekeskus kuulutavad välja koolinoorte karikatuurivõistluse "Mida naerad, koolijüts?"
  Arhiveeritud.
 •  

  Uuring: ligi kolmveerand tallinlastest kasutab internetti iga päev

  20. Jaanuar 2012
  Ligi kolmveerand tallinlastest kasutab internetti iga päev ja enim kasutatakse internetti kodus, selgub linnakantselei tellitud ja Turu-Uuringute ASi läbiviidud uuringust.
  Arhiveeritud.
 • Pelgulinna gümnaasiumis startis nutiõppe pilootprojekt

  Pelgulinna gümnaasiumis startis nutiõppe pilootprojekt

  20. Jaanuar 2012
  Tallinna Pelgulinna gümnaasiumi õppurid alustasid tänasest nutiõppe pilootprojektiga, mille eesmärgiks on kaasaegsed nutitelefonid teenima panna kooli õppeprogrammi mitmekesistamise huve.
  Arhiveeritud.
 •  

  Täna on viimane võimalus registreeruda 2012. aasta riigieksamitele

  20. Jaanuar 2012
  Neil gümnaasiumiõpilastel, kutseõppeasutuste õpilastel ja varemlõpetanutel, kes soovivad sooritada 2012. aastal riigieksameid, kukub täna eksamite valimise tähtaeg.
  Arhiveeritud.
 • Lasteaednike liit: lasteaiaõpetajad on oma ameti üle üldiselt uhked

  Lasteaednike liit: lasteaiaõpetajad on oma ameti üle üldiselt uhked

  20. Jaanuar 2012
  Kuigi Eesti lasteaednike keskmine va­nus on üle 40 aasta, paljud lahkuvad peagi töölt ja järjest vähem noori tuleb nende asemele, on töötavad laste­aiaõpetajad valdavalt oma ameti üle uhked ja teevad tööd hea meelega, rääkis Eesti lasteaednike liidu juhatuse esimees Liili Pille.
  Arhiveeritud.
 •  

  Kas eelistada koolibussi või õpilaskodu?

  20. Jaanuar 2012
  Juba aastaid on meil räägitud koolide juurde õpilaskodude ehitamise vajalikkusest ning uute suurgümnaasiumide rajamisega seoses on see teema taas päevakorda tõusnud, ent miks me ei mõtle pigem Ameerika peale, kus tundide alguseks saabub gümnaasiumi ukse ette paarkümmend kollast koolibussi?
  Arhiveeritud.
 •  

  Saaremaa arenduskeskus soovitab osa põhikoole sulgemise asemel algkooliks muuta

  20. Jaanuar 2012
  Saaremaa arenduskeskuse juhataja Piret Piheli sõnul on üks võimalus kohtades, kus õpilaste arv jääb väga väikeseks, muuta põhikool kas kolme- või siis näiteks kuueklassiliseks algkooliks.
  Arhiveeritud.
 •  

  Kärdla ja Käina koolid arutavad tulevikuplaane

  20. Jaanuar 2012
  Kui seni on nii Käina kui ka Kärdla kiivalt oma gümnaasiumi eest sõdinud, siis praeguseks on seljad kokku pandud ning sündimas on kool, Kärdla ühisgümnaasium, kus gümnaasiumiosas toimub õpe nii Käinas kui ka Kärdlas.
  Arhiveeritud.
 •  

  Ahto Lobjakas: võimalik õpetajate streik oleks ühiskonnale huvitav test

  19. Jaanuar 2012
  Võimalik õpetajate streik oleks Eesti ühiskonnale uus ja huvitav test ning on võimalik, et see oleks profülaktika mõttes lausa vajalik – isegi, kui kõiki asjaosalisi rahuldav kompromiss oleks lühemaajalise kodurahu vaatepunktist eelistatum variant, leiab kolumnist Ahto Lobjakas.
  Arhiveeritud.