Uudiste arhiiv

 •  

  Kas Sinus on peidus VARJATUD GEENIUS?

  10. Detsember 2011
  Secret Genius on online olümpiaad, kus DiscoGenius keskkonna kasutajad vastavad 7-päevase perioodi jooksul iga päev põnevatele küsimustele erinevatest valdkondadest. Küsimused puudutavad peamisi õppeaineid ja üldiseid teadmisi.
  Arhiveeritud.
 •  

  Pildiraamatud nägemispuudega lastele

  10. Detsember 2011
  SA Tallinna Ülikooli Arendusfond kutsub taas toetama pildiraamatute valmistamist nägemispuudega lastele.
  Arhiveeritud.
 •  

  Käsitööõpetajad keerasid kultuurivõtit

  10. Detsember 2011
  Eesti Käsitööõpetajate Selts „Aita“ tähistas konverentsiga Tallinn 2011 kultuuri pealinna sündmusi ja peatselt lõppevat käsitööaastat. Teema, Kultuurivõtit keerates, lähtus uuest riiklikust õppekavast. Eesmärgiks oli rahvakunsti ja kultuurialaste teadmiste süvendamine ja edasiandmine käsitööõpetuses ning hoida järjepidevat koostööd partneritega: Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, Eesti Rahvamuuseum, Viljandi Kultuurikolledž, Eesti Tööõpetajate Selts, Soome Tekstiiliõpetajate Liit, Martade Liit Soomest, Saara Kirjastus.Konverents oli kogemusõpe, mis ärgitas märkama ehedat ja ehtsat. Oluline on rahvakultuuri traditsioonide toetamine 21. sajandi käsitööõpetuses.
  Arhiveeritud.
 •  

  Ühing Korruptsioonivaba Eesti kutsub noorte esseevõistlusele

  09. Detsember 2011
  Täna, rahvusvahelisel korruptsioonivastasel päeval, kuulutab ühing Korruptsioonivaba Eesti välja esseekonkursi koolinoortele, et kutsuda õpilasi üles kaasa mõtlema korruptsiooni ohtudest.
  Arhiveeritud.
 • Koolielu e-raamatu konkursi võitis Mart Reiniku kooli õpilane

  Koolielu e-raamatu konkursi võitis Mart Reiniku kooli õpilane

  09. Detsember 2011
  Õpilastele mõeldud Koolielu e-raamatu/e-õpiku konkursi võitis üldkokkuvõttes Tartu Mart Reiniku kooli 6. klassi õpilane Linda Janter (juhendaja Merle Randla), kes koostas e-raamatu oma teest kunstimaailmas.
  Arhiveeritud.
 •  

  Pärnu lasteaia hoov muutus muinasjutumaaks

  09. Detsember 2011
  Jõulukuul tervitavad Pärnu Liblika tänava lasteaia õues mudilasi tuntud tegelased lasteraamatutest.
  Arhiveeritud.
 •  

  Konverents käsitleb õpetajate ja õpilaste vaimset tervist Tallinna koolides

  09. Detsember 2011
  Täna peetakse Tallinnas SEYLE (Saving and Empowering Young Lives in Europe) projekti konverentsi, kus käsitletakse Eesti õpetajate ja õpilaste vaimset tervist võrdluses teiste Euroopa maadega.
  Arhiveeritud.
 • Tänane huvitav Google+ veebikonverents

  Tänane huvitav Google+ veebikonverents

  09. Detsember 2011
  Google+ Kontoritunni seeria pakub tavainimesele võimalust kohtuda mitmete erinevate mõtteliidritega üle maailma. Seekordne kohtumine veebipõhise haridusmaastiku liidritega leiab aset just täna. Kui kellelgi on aega ja huvi asjas kaasa lüüa, siis alljärgnevalt on selleks täpsemad juhised.
  Arhiveeritud.
 •  

  Kuidas läheb, noor õpetaja?

  09. Detsember 2011
  Tänane Õpetajate Leht teeb juttu noorte õpetajatega, kes alles omandavad laste distsiplineerimise kunsti ja teadmiste edasiandmise põhitõdesid.
  Arhiveeritud.
 •  

  Väärtuskasvatuse kooli tiitli pälvis Veeriku kool

  09. Detsember 2011
  Eile andis Tartu Ülikooli eetikakeskus väärtuskasvatuse konverentsil üle tiitli Väärtuskasvatuse kool 2011, mille sai Veeriku kool Tartust. Lasteaedadest pälvis sama tunnustuse eralasteaed Naba Tallinnast.
  Arhiveeritud.