Uudiste arhiiv

 •  

  Algab uute üliõpilaste vastuvõtt Tallinna Ülikooli

  28. Juuni 2011
  Teisipäeval, 28. juunil algab uute üliõpilaste vastuvõtt Tallinna Ülikooli rakenduskõrghariduse, bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppesse.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tartu Ülikool alustas vastuvõttu bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppesse

  28. Juuni 2011
  Kuni 8. juulini saab SAISis esitada avaldusi Tartu Ülikooli bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe päevasesse õppesse õppima asumiseks. Paberkandjal avaldusi on võimalik esitada 4.−8. juulini ülikooli peahoones
  Arhiveeritud.
 •  

  Aaviksoo nõuab ülikoolidelt tulemusi

  27. Juuni 2011
  Riik maksab ülikoolidele koolitustellimuse eest 133 miljonit eurot aastas, kuid viimasel õppeaastal ei suutnud ülikoolid 21 miljoni euro ulatuses tellimust täita ning seetõttu tahab haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo kõrgkoolidega tulemuslepingud sõlmida, vahendab BNS ajalehte Postimees.
  Arhiveeritud.
 •  

  Eesti tuleviku tegijad kogunevad Nelijärvele

  27. Juuni 2011
  27.–29. juunil 2011 koguneb üle 200 gümnasisti ja üliõpilase Nelijärvele, et vaadata maailma läbi loodusteaduslike prillide.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tallinna Tehnikaülikooli saab alates tänasest sisse astuda

  27. Juuni 2011
  Tallinna Tehnikaülikoolis algab sisseastumisdokumentide vastuvõtt bakalaureuse-, inseneri- ja rakenduskõrgharidusõppesse ning doktorantuuri 27. juunil. Magistriõppesse oodatakse avaldusi alates 29. juunist.
  Arhiveeritud.
 • Põnev tööaasta välisuudiste toimetajana

  Põnev tööaasta välisuudiste toimetajana

  27. Juuni 2011
  Madli-Maria Naulainen võtab kokku oma esimese tööaasta Koolielu välisuudiste toimetajana: see on olnud ääretult põnev väljakutse, hoidnud kursis kaasaegsete uute suundadega hariduses ja pakkunud väga palju huvitavat lugemist ning suures osas ka loetu rakendamist ja praktiseerimist klassiruumis.
  Arhiveeritud.
 •  

  Seitse nõuannet õpetajast Facebooki kasutajale

  24. Juuni 2011
  Alljärgnev artikkel annab mõne nõuande õpetajale, kes kasutab Facebooki ning suhtleb läbi selle ka õpilastega. Kas ka Eesti koolides on kujunenud teatud reglement sotsiaalse meedia kasutamiseks ja kas seda on vaja, võiksite avaldada oma arvamust.
  Arhiveeritud.
 •  

  Turvalise Interneti Päev, kampaania Tagasi kooli

  24. Juuni 2011
  Järgmisel õppeaastal toimub Turvalise Interneti Päev 7. veebruaril ja see keskendub põlvkondade ühendamisele ja teineteiselt õppimise temaatikale. Uus 2012 õppeaasta juures on Turvalise Interneti Päeva komplekti kokkupanemine, mille koostamisega praegu tegeldakse ning mis jõuab koolidesse jaanuaris.
  Arhiveeritud.
 •  

  EuroStemCell: Uus keskkond õpetajale ja õpilasele

  23. Juuni 2011
  EuroStemCell projekt on loonud uue töökeskkonna, kust saab alla laadida erinevaid materjale ja kus saab tutvuda erinevate ideedega tüviraku õpetamise teemal.
  Arhiveeritud.
 •  

  Fookuses PISA: Kas koolides on distsipliin alla käinud?

  23. Juuni 2011
  Neljas OECD avaldatud PISA raport keskendub seostele 15-aastaste õpilaste distsipliini ja soorituse vahel.
  Arhiveeritud.