Rahvusvaheline kogemus

 • Educa haridusmess keskendus koolirahva heaolule

  Educa haridusmess keskendus koolirahva heaolule

  27. Jaanuar 2015
  Laupäeval, 24. jaanuaril külastasid Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse eestvedamisel kaheksa erinevate õppeasutuste haridustehnoloogi ja aineõpetajat Helsingis Educa haridusmessi.
 • eTwinning koolitab koolimeeskondi!

  eTwinning koolitab koolimeeskondi!

  26. Jaanuar 2015
  HITSA korraldab koolimeeskondadele eTwinningu koolituse, et tutvustada, kuidas kasutada rahvusvaheliste õpiprojektide võimalusi eri õppeainete lõimimisel.
 • Kuidas õpetajad klassiruumis legosid kasutavad

  Kuidas õpetajad klassiruumis legosid kasutavad

  16. Jaanuar 2015
  Ajaleht The Guardian on kogunud Suurbritannia õpetajate kogemusi legoklotside kasutamisel õppetöös, tuues näiteid nii programmeerimisest kui tekstide modelleerimisest kirjanduse analüüsiks.
 • Kutsehariduses võib eTwinningut julgelt kasutada

  Kutsehariduses võib eTwinningut julgelt kasutada

  15. Jaanuar 2015
  eTwinningu õpiprojektid ei ole kutseõppeasutustes praegu veel nii populaarsed kui üldhariduskoolides, aga katsetajaid leidub. Kutsehariduses on partnerkooli Euroopast raskem leida, kuid rahvusvaheline suhtlus toob õppetöösse elevust.
 •  

  Rahvusvaheline keskkonnahariduse konverents ootab osalejaid!

  07. Jaanuar 2015
  Tallinnas toimub 22.-24. aprillini rahvusvaheline keskkonnahariduse konverents "Teekond tulevikku". Konverentsi eesmärk on anda võimalus ideede ja kogemuste vahetamiseks keskkonnaharidust ja säästvat arengut toetava hariduse valdkonnas.
 • Stipendium, mis aitas kosmost avastada

  Stipendium, mis aitas kosmost avastada

  22. Detsember 2014
  Tartu Observatooriumi teaduri Kaupo Voormansiki kõrgkooliõpingutes tähistab olulist etappi aasta 2008, kui algas magistriõpe Prantsusmaal Rahvusvahelises Kosmoseülikoolis ISU. Õppima pääsemiseks oli suur abi Skype´i stipendiumiprogrammist.
  Arhiveeritud.
 • Maailmaharidus Kongutas

  Maailmaharidus Kongutas

  21. Detsember 2014
  Konguta Koolis toimus maailmaharidusele pühendatud nädal, mille raames käisid koolis põnevad külalisesinejad, toimusid töötoad ja jõululaat.
 • eTwinning tutvustab uusi õppevahendeid ja meetodeid

  eTwinning tutvustab uusi õppevahendeid ja meetodeid

  19. Detsember 2014
  Novembri lõpus toimunud eTwinningu aastakonverentsil tutvusid õpetajad muuhulgas programmeerimise, sotsiaalvõrgustike ning konfliktilahendmise oskuste rakendamisega õppetöös. Loe lähemalt kolmest põnevast töötoast!
  Arhiveeritud.
 • Eesti kuulub tärkava Euroopa ja Kesk-Aasia ülikoolide pingereas esiviisikusse

  Eesti kuulub tärkava Euroopa ja Kesk-Aasia ülikoolide pingereas esiviisikusse

  17. Detsember 2014
  Täna avalikustatud maailma ühe suurima ülikoolide pingerea QS World University Rankings andmetel on Tartu Ülikool tärkava Euroopa ja Kesk-Aasia regiooni ülikoolide seas ülikõrgel 5. positsioonil.
  Arhiveeritud.
 • eTwinning kutsekoolidele!

  eTwinning kutsekoolidele!

  17. Detsember 2014
  Kutsekooli õpetajad on oodatud osalema 9.-10. jaanuaril eTwinningu koolitusel Tallinnas, kus koolid ja õpetajad saavad ülevaate, kuidas leida koostööpartnereid, kuidas läbi viia õpiprojekti ning mil moel läbi viia veebipõhist projektitööd.
  Arhiveeritud.