Targalt internetis

 • 10 parimat eTwinningu projekti 2013/14

  10 parimat eTwinningu projekti 2013/14

  13. Juuni 2014
  eTwinning lõpetas õppeaasta 3. juunil Tallinnas toreda koosviibimisega, kus tunnustati eTwinningu projektivõistluse võitjaid. Projektid uurisid linnuliike ja internetiturvalisust, koostasid matemaatikaülesandeid ja meisterdasid roboteid.
  Arhiveeritud.
 • Soome uuring: lapsed alustavad interneti kasutamist aina varem

  Soome uuring: lapsed alustavad interneti kasutamist aina varem

  21. Mai 2014
  Soome võrdlevast uuringust selgub, et võrreldes 2010. aastaga alustavad lapsed interneti kasutamisega aina nooremana. Veebi sisu hakatakse tarbima alla 2-aastasena ning arvutimängude mängimine muutub tavaliseks 3-4-aastaste puhul.
  Arhiveeritud.
 • Kuula õpilaste loodud laule internetist

  Kuula õpilaste loodud laule internetist

  08. Mai 2014
  23. aprillil toimus Tallinna tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mektory Targalt internetis koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlus. Finaalis võistelnud õpilastel ja pealtvaatajatel oli võimalus osa saada meeleolukast kontserdist.
  Arhiveeritud.
 • Õpilased uurisid interneti ja Facebooki mõju oma koolis

  Õpilased uurisid interneti ja Facebooki mõju oma koolis

  27. Aprill 2014
  "Targalt internetis" koolidevahelise võistlusmängu finaalis pidid neli finalisti tutvustama ka oma koolis läbi viidud interneti kasutamise uuringut. Huvitavat infot jagus nii küsitlejatele endile kui žüriile.
  Arhiveeritud.
 • Targalt internetis võistlusmängu võitis Pärnu Vanalinna põhikool

  Targalt internetis võistlusmängu võitis Pärnu Vanalinna põhikool

  25. Aprill 2014
  Kolmapäeval, 23. aprillil peeti Tallinna tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mektory projekti "Targalt internetis" koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlust.
  Arhiveeritud.
 • Kus koolis õpivad nutikamad internetikasutajad?

  Kus koolis õpivad nutikamad internetikasutajad?

  22. Aprill 2014
  Kolmapäeval, 23. aprillil algusega kell 11.00 toimub Tallinna tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mectory "Targalt internetis" koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlus.
  Arhiveeritud.
 • Kas internet on ohtlik?

  Kas internet on ohtlik?

  03. Aprill 2014
  Kui meie emade-isade lapsepõlve sisustas enamasti õues mängimine ja toas istuti vaid väga halva ilmaga, siis tänapäeva lapsed eelistavad sageli aega rohkem veeta arvuti taga.
  Arhiveeritud.
 • Küberründajat abistab kasutaja uudishimu

  Küberründajat abistab kasutaja uudishimu

  13. Veebruar 2014
  Et osata end küberrünnaku eest kaitsta, peab laias laastus aru saama, mis on küberrünnak. Kaitse ja rünnaku põhitõdesid tutvustas turvalise interneti päeva konverentsil Kaitseliidu küberkaitseüksuse juht Andrus Padar.
  Arhiveeritud.
 • Nutiseade vajab viirusekaitset

  Nutiseade vajab viirusekaitset

  11. Veebruar 2014
  „Hakkame internetihädade vastases võitluses jõudma järgmisesse staadiumisse,“ sõnas infoturbe ekspert Anto Veldre oma ettekandes turvalise interneti päeva konverentsil „Nutikalt netis – hoia ennast ja oma raha!“.
  Arhiveeritud.
 • Vaata otseülekannet konverentsilt "Nutikalt netis"

  Vaata otseülekannet konverentsilt "Nutikalt netis"

  11. Veebruar 2014
  Täna tähistatakse ülemaailmselt turvalise interneti päeva. Sellega seoses korraldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga konverentsi „Nutikalt netis - hoia ennast ja oma raha!“.
  Arhiveeritud.