Loov õppur, loov õpetaja

 • eTwinning tutvustab uusi õppevahendeid ja meetodeid

  eTwinning tutvustab uusi õppevahendeid ja meetodeid

  19. Detsember 2014
  Novembri lõpus toimunud eTwinningu aastakonverentsil tutvusid õpetajad muuhulgas programmeerimise, sotsiaalvõrgustike ning konfliktilahendmise oskuste rakendamisega õppetöös. Loe lähemalt kolmest põnevast töötoast!
 • HITSA koolituskalender jaanuaris

  HITSA koolituskalender jaanuaris

  17. Detsember 2014
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osalema jaanuaris algavatel koolitustel, mis on suunatud erinevate haridustasemete õpetajatele ja õppejõududele, samuti haridustehnoloogidele ning haridusasutuste juhtidele.
 • Koolivaheaja looduspäeval tutvutakse loomade talviste tegevustega

  Koolivaheaja looduspäeval tutvutakse loomade talviste tegevustega

  15. Detsember 2014
  Teisipäeval, 30. detsembril on lapsed oodatud Tartu Ülikooli loodusmuuseumi koolivaheaja looduspäevale "Loomad talvel". Lapsed saavad tutvuda nii Eesti imetajate kui ka eksootiliste lemmikloomadega.
 • ProgeTiigri tehnoloogiakonkursi finalistid on teada

  ProgeTiigri tehnoloogiakonkursi finalistid on teada

  15. Detsember 2014
  Selgunud on üle-eestilise ProgeTiigri tehnoloogiakonkursi „Tuleviku õpperuum 2050!“ finalistid. Konkursi finaal toimub 24. jaanuaril Tallinna Lauluväljakul!
 • Esimene ettevõtlusteatri festival kutsub osalema!

  Esimene ettevõtlusteatri festival kutsub osalema!

  12. Detsember 2014
  Ettevõtlusteater MTÜ kutsub õpetajaid ja õppejõudusid koos (üli)õpilastega osalema 22. mail 2015 toimuval esimesel üleriigilisel ettevõtlusteatri festivalil „Õpime ettevõtlusest“ Rakvere Kultuurikeskuses.
  Arhiveeritud.
 • Kaardistamas teekonda Austraaliast kosmosesse

  Kaardistamas teekonda Austraaliast kosmosesse

  12. Detsember 2014
  Tänases Õpetajate Lehes räägib kosmosetehnoloogia spetsialist Aire Olesk inseneriks õppimisest Austraalias. "Mu suurim õppetund oli teha koostööd eri rahvusest ja taustaga inimestega,” meenutab Aire Olesk õpinguid Sydneys.
 • Noortel leiutajatel geniaalsetest ideedest puudu ei tule

  Noortel leiutajatel geniaalsetest ideedest puudu ei tule

  12. Detsember 2014
  „Tänan, et olete leidlikud ja nutikad, jääge palun sellisteks,“ lausus president Toomas Hendrik Ilves parimatele õpilasleiutajate konkursil osalenutele. Kokku pälvisid kolmes vanusekategoorias riikliku preemia 38 õpilast.
 •  

  Ettevõtlusideede konkursil esitletakse kiirmoestuudiot ning rakendust ruumide sisustamiseks

  11. Detsember 2014
  Tartu ülikooli, lennuakadeemia, maaülikooli ja ideelabori „Tramm11“ programmis osalevad tudengid esitlevad uusi ja innovaatilisi ettevõtlusideid reedel, 12. detsembril kell 12 TÜ majandusteaduskonnas algaval konkursil „Kaleidoskoop“.
 • Tarekese lasteaia lapsed õpivad prantsuse keelt

  Tarekese lasteaia lapsed õpivad prantsuse keelt

  09. Detsember 2014
  Haapsalu Tarekese lasteaed on linnas tuntud kui integratsiooni ja multikultuurilisust edendav lasteaed, kus aastate jooksul on lastele tutvustatud eri maid ja rahvaid üle kogu maailma, kirjutab Lääne Elu.
 •  

  Tuleviku Eesti liiklusvahend on väljakutse noorele insenerile

  09. Detsember 2014
  Järjekorras üheksandate Stokkeri Meistrivõistluste teema on “Tuleviku Eesti liiklusvahend”. See on väljakutse noorele insenerile: milline on tuleviku Eesti sõiduk, mis lööb maailmas läbi ja teeb Eesti insenerid maailmakuulsaks.