Projektid

 • Matkamine aitab lastel õppida eesti keelt ja meeskonnatööd

  Matkamine aitab lastel õppida eesti keelt ja meeskonnatööd

  07. Juuli 2015
  Remniku õppe- ja puhkekeskuses on laagrisuvi täies hoos. Lapsed õpivad meeskonnatööd matkamise abil, valmistavad ette ööbimise telklaagris, õpivad lõkke- ja toidutegemist.
 • IKT programm aitas tõsta Eesti IKT-hariduse kvaliteeti

  IKT programm aitas tõsta Eesti IKT-hariduse kvaliteeti

  30. Juuni 2015
  IKT-sektori tähtsus Eesti majanduses ja hariduses on suurenemas. Et IKT-haridus oleks rahvusvaheliselt tunnustatud ja väga hea kvaliteediga, on kõrgkoolid, tööandjad ja haridusministeerium panustanud koos IKT-alase kõrghariduse arendusse.
 • Hasseltist tõid õpetajad kaasa uusi õpetamismeetodeid

  Hasseltist tõid õpetajad kaasa uusi õpetamismeetodeid

  25. Juuni 2015
  Neli Eesti põhikooli õpetajat käisid juuni alguses eTwinningu koolitusseminaril Belgias Hasseltis, kust toodi kaasa uusi teadmisi ja ideid ainetundides kasutamiseks. Õpetajatele tutvustati tänapäeva õppeprotsessis töötavaid meetodeid.
 • Sügisel toimub koolide teadusteatrite festival

  Sügisel toimub koolide teadusteatrite festival

  20. Juuni 2015
  Viljandi Gümnaasium kutsub kõiki huvilisi kasutama teadusteatrit kui loomingulist õppetöö vormi, mis sobib ka õpilaste uurimistööde arendamiseks.
 • Huvitava Kooli partnerid vahetasid kogemusi, kuidas kooliellu panustada

  Huvitava Kooli partnerid vahetasid kogemusi, kuidas kooliellu panustada

  15. Juuni 2015
  Ettevõtetel, kultuuriasutustel ja haridusvaldkonna vabaühendustel on koolidele palju pakkuda, juba toimivatest headest näidetest tasub eeskuju võtta, leidsid eelmisel nädala Energia Avastuskeskuses kogunenud Huvitava Kooli partnerid.
 • Nutiseadme (liig)kasutus sõltub mõtteviisist

  Nutiseadme (liig)kasutus sõltub mõtteviisist

  14. Juuni 2015
  Konverentsi „Laps interneti võrgus“ paneeldiskussioonil rõhutas Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor Hendrik Agur, et igas koolis peab tööl olema haridustehnoloog, kiiresti arenevas tehnoloogiamaailmas teisiti enam ei saa.
 • Laste tehtud – hästi tehtud

  Laste tehtud – hästi tehtud

  12. Juuni 2015
  Pärnu Kellukese lasteaia ja Pärnu Vene gümnaasiumi koostööprojekt „Laste tehtud, hästi tehtud multikas” on jõudnud lõpule.
 • Lapsed alustavad internetikasutust järjest nooremas eas

  Lapsed alustavad internetikasutust järjest nooremas eas

  11. Juuni 2015
  Keeruline on tänapäeval öelda, kui palju internetikasutust on liiga palju. Tundide lugemine sõltuvust tuvastada ei aita, tuleb jälgida lapse käitumisjooni, selgus Tervise Arengu Instituudi laste internetisõltuvuse projektist «Digilaps".
 • Loovhariduse suvekool Karepal

  Loovhariduse suvekool Karepal

  10. Juuni 2015
  Loovhariduse ühendus kutsub 29.-30. juunil Karepale suvekooli “Loovus kogu koolipäeva“, kus tutvustatakse uusi võimalusi koostöö harjutamiseks.
 • „Kiusamisest vabaks!“ metoodika on jõudnud 81 kooli

  „Kiusamisest vabaks!“ metoodika on jõudnud 81 kooli

  10. Juuni 2015
  Sellel nädalal toimuvad Tallinnas, Paides ja Pärnus Lastekaitse Liidu projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ uute liituvate koolide viimased koolitused. Peale koolitusi on metoodikaga liitunud 81 kooli.