Projektid

 • Kuidas teha head digitaalset õppematerjali?

  Kuidas teha head digitaalset õppematerjali?

  27. November 2014
  Oktoobri lõpus autasustati 2013/14. õppeaasta digitaalsete õppematerjalide konkursi „Täna samm, homme teine“ võitjaid. Uurisime autoritelt võidutööde kohta ja palusime jagada hea õppematerjali tegemise retsepti.
 • Rahvusvaheline koostöö annab uut indu töötamiseks

  Rahvusvaheline koostöö annab uut indu töötamiseks

  25. November 2014
  Rahvusvaheline I kooliastme eTwinningu kontaktseminar toimus sel aastal 14. -16. novembrini Belgias Leuvenis. Seminari eesmärgiks oli tutvuda uute töövahenditega ning sõlmida tutvusi erinevate Euroopa riikide õpetajatega.
 • Lugeda on mõnus

  Lugeda on mõnus

  23. November 2014
  Reedel, 21. novembril toimus Laagri Koolis üle-eestilise lugemisprojekti „Lugeda on mõnus“ 15. hooaja avapidu. Projekt on õpilaste ja õpetajate seas väga populaarne olnud.
 • Personaalsete digiseadmete kasutamine koolis asendab vananenud arvutipargi

  Personaalsete digiseadmete kasutamine koolis asendab vananenud arvutipargi

  21. November 2014
  Digitaristu Eesti koolides on aegunud, selgub projekti Creative Classroom raames läbi viidud kooliküsitlusest. Selle uuendamine ei ole enamikele omavalitsustele taskukohane.
 • Konguta Kooli energiasäästunädal "Hoia loodust, sest siis hoiab loodus Sind"

  Konguta Kooli energiasäästunädal "Hoia loodust, sest siis hoiab loodus Sind"

  20. November 2014
  10.11-18.11 toimus Konguta Koolis energiasäästunädal. Selle raames korraldati mitmeid üritusi, konkursse ja õpetati uusi energiasäästunippe nii kaasõpilastele kui ka õpetajatele.
 • Must, punane, kuldne ja Deutsch Plus

  Must, punane, kuldne ja Deutsch Plus

  20. November 2014
  Kultuur, traditsioonid, kool, hobid, argipäev ja saksa keel. Nendest koostisainetest valmistasid noored erinevatest Euroopa ja Aasia nurkadest kireva eTwinningu projekti.
 • Tellige oma kooli digiajastu infotund

  Tellige oma kooli digiajastu infotund

  19. November 2014
  HITSA pakub üldhariduskoolidele ja kutseõppeasutustele võimalust tellida tasuta digiajastu infotund, kus tutvustatakse erinevaid võimalusi ja vahendeid, millega muuta õppeprotsessi infotehnoloogiliste lahenduste abil huvitavamaks.
 • eTwinning rikastas õpetajate kogemusi

  eTwinning rikastas õpetajate kogemusi

  17. November 2014
  6.- 9. novembrini toimus programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning rahvusvaheline koolitus (Professional Development Workshop) Guimarães Portugalis. Koolituse teema oli kooli ja kodu koostöö ning tehnoloogia roll selles.
 • Junior FLL-i hooaeg on hoogsalt alanud

  Junior FLL-i hooaeg on hoogsalt alanud

  15. November 2014
  Legodega on tore mängida rühma- või klassiruumis, aga oma ehitatut ja programmeeritut võib ka teistele tutvustada, näiteks robootikavõistlusel.
 • Jõuluteemalised töötoad

  Jõuluteemalised töötoad

  13. November 2014
  24. novembrist 19. detsembrini toimuvad jõuluteemalised töötoad, kus 1.-9. klassi lastele õpetatakse puidust ja paberist jõulukaunistuste meisterdamist või küünlajalgade ja traditsiooniliste küünalde tegemise kunsti.