Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

AINEKUU: Koolielus algas loodusainete kuu


Avaldaja:Kristi Semidor04. Jaanuar 2016

Jaanuaris ehk loodusainete kuul toovad Koolielu ainemoderaatorid teieni uue ja huvitava IKT vallas loodusõpetuses, keemias, bioloogias, füüsikas ja geograafias.

Artiklid ja nädala äpid 
Koolielu ainemoderaatorite eestvedamisel tuuakse esile ainevaldkondlikke uudiseid ja kirjutatakse artikleid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamise trendidest. Iga nädal tutvustatakse õppetöö läbiviimiseks kasulikke äppe, töövahendeid või veebikeskkondi. 

Veebiseminarid 
Esmaspäeval, 18. jaanuaril kell 16.00 toimuva veebiseminari „MOOCidest õpetajatele“ viib läbi Evi Tarro.   

Kolmapäeval, 27. jaanuaril kell 18.30 toimub veebiseminar „Silma ja nägemise bioloogia ja füüsika“, mille viivad läbi Urmas Tokko ja Tanel Liira.   

Seemnete idandamise projekt 
Koolielu loodusainete kuu raames toimub rahvusvahelisel kaunviljade aastal seemnete idandamise hoogtegevus. Piiratud ei ole ühe katse tegijate arv ega koolis katset sooritavate ning esitavate õpilasgruppide arv. Toredamate katsete läbiviijaid ootavad tunnustus ja meened HITSA-lt. Katsetamise tähtajaks on 1. veebruar 2016. Lisainfo

Kuu parim õppematerjal 
Kuu lõpus valime parima loodusainete õppematerjali. Kutsume õpetajaid oma ainekuul Koolielu portaali õppematerjale lisama - iga kuu lõpus valivad vastava kuu ainemoderaatorid välja kuu parima õppematerjali, mille autor saab nutika auhinna. Õppematerjale võib lisada Koolielu portaali igal ajal - ainemoderaatorid valivad ka detsembri-, aprilli- ja maikuus kõigi 1. juunist 2015 kuni 1. maini 2016 lisatud õppematerjalide hulgast välja parimad. 

Loodusainete kuud modereerivad keemia ainemoderaator Katrin Soika Gustav Adolfi Gümnaasiumist, loodusõpetuse moderaator Evi Tarro Võru Kreutzwaldi Koolist, geograafia moderaator Katri Mirski Gustav Adolfi Gümnaasiumist, bioloogia moderaator Urmas Tokko Tartu Tamme Gümnaasiumist ja füüsika moderaator Tanel Liira Tartu Tamme Gümnaasiumist. 

Loe ka: Koolielu portaalis algavad ainekuud 
 
Foto pärit Flickrist.