Augusti lõpus tuleb teine suur Loomehäkk


Avaldaja:Madli Leikop09. August 2016

Tallinna Ülikooli avatud akadeemia ja digitaalse loovmeedia inkubaator DIGIX korraldavad 26.-28. augustil järjekorras teise laiapõhjalise loovalade arendusnädalavahetuse Loomehäkk. Kahe päevaga valmivad uudsed rakendused loomevaldkonnas.

Teisele Loomehäkile ootavad korraldajad taas kuni 100 osalejat, üliõpilastele on üritus tasuta, vahendab portaal Arvutimaailm.

Kui jaanuari Loomehäkil pingutasid meeskonnad digitaalsete rakenduste väljatöötamise kallal, siis augusti lõpus on võimalus ühendada digitaalsed ekraanid ja rakendused füüsiliste disainiobjektide ja keskkondadega, et luua tarku loovlahendusi. Loomehäki meeskondade juhendajateks on Eesti tippeksperdid. Kahepäevasel hackathonil saavad kokku disainerid, koodikirjutajad, äriarendajad ja loovalade esindajad, et koos mentoritega teha valmis uudsed rakendused loomevaldkonnas.

Loomehäkile saab registreeruda digitaalse loovmeedia inkubaatori DIGIX internetilehel http://www.digix.eu ja Facebooki lehel. Loomehäki korraldajateks on digitaalse loovmeedia inkubaator DIGIX, Tallinna Ülikooli avatud akadeemia ja uue partnerina Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri osakond, mis annab osalejate käsutusse oma töökojad. Loomehäkk on osaks ülikoolideülesest ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe arendamise programmist, mida  kaasrahastatakse Euroopa Liidu tõukefondidest.

Loe pikemalt portaalist Arvutuimaailm!

loomeh2kk-fb-cover.jpg

Allikas: portaal Arvutimaailm. Foto: Koolielu arhiiv.

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet