Täna kukub Koolielu konkursside tähtaeg!


Avaldaja:Merje Pors13. Märts 2012

Hea õpetaja, kutsume Sind oma loovust ja oskusi proovile panema Tiigrihüppe haridusportaali Koolielu konkurssidel „Täna samm, homme teine“, "IKT vahendeid muusika, kunsti, tööõpetuse ja kehalise kasvatuse tunniks" ning „Webquestide konkurss“. Konkursside tähtaeg on 1. mai.

Konkursside tutvustus:

Õppematerjalide konkurss „Täna samm, homme teine III“

Et innustada õpetajaid oma loodud materjale avaldama ja jagama, korraldab Tiigrihüppe Sihtasutus kolmandat korda konkursi ”Täna samm, homme teine”. Õppematerjalide konkurss kestab terve õppeaasta, töid saab esitada kaheks erinevaks tähtajaks:  1. detsembriks 2011 ja 1. maiks 2012. Pärast iga tähtaega valitakse laekunud tööde hulgast parimad, mis võistlevad edasi konkursi lõppvoorus. Kõikide teise vooru pääsenud õppematerjalide hulgast valitakse välja kolm parimat. Kolmandat kohta autasustatakse 320 euroga, teist kohta 640 euroga ja esimest kohta 1283 euroga. Loe täpsemalt SIIT.

"IKT vahendeid muusika, kunsti, tööõpetuse ja kehalise kasvatuse tunniks"

Kõigil meil on oma lemmikud, mida oleme harjunud kasutama ja samas otsime-leiame aina midagi uut, mida võiks teistega jagada. Kutsume õpetajaid osalema konkursil, mille eesmärgiks on tutvustada erinevaid IKT vahendeid, mida on võimalik kasutada muusika-, kunsti-, tööõpetuse või kehalise kasvatuse tundide läbi viimisel. Tutvustatavaks vahendiks võib olla mõni juba tuntud vahend, mille õppetöös kasutamine on teil eriti tõhus olnud või hoopis väga vähe kasutamist leidnud vahend, mille kasutamisvõimalusi soovite tutvustada.

Konkursil võib osaleda individuaalselt või kuni 3-liikmelise rühmaga. Konkursi auhinnafondis on MP4-mängija, juhtmeta hiir ja kõrvaklapid ning Tiigrihüppe/Koolielu sümboolikaga meened.

Täpsemate tingimustega tutvu SIIN.

„Webquestide konkurss“

Webquestide konkurss on mõeldud õpetajatele, kes on oma varasemas praktikas kasutanud või alles kavatsevad kasutama hakata webqueste. Võistlus seisneb info otsimises internetist ning oma leitud vastuste võõrkeeles esitamises selleks loodud keskkonnas. Konkursil saab osaleda individuaalselt või kuni 3-liikmelise rühmaga. Auhindadeks on MP4-mängija, MP3-mängija ja Tiigrihüppe/Koolielu sümboolikaga meened. Lugege lähemat infot SIIT. Lisaküsimustega pöörduge: Katrin Saks. Ühtlasi kutsume kõiki webquestide loomisest huvitatuid osalema 19. märtsil algaval tasuta veebipõhisel koolitusel "Webquesti õppimisüritus".

NB! Kõigi õppeaasta jooksul Koolielu konkurssidel osalenud õpetajate ja õpilaste seas loositakse välja 2 Ipadi – üks õpetajate, üks õpilaste hulgas.

Foto: Dreamstime

Loe lisaks

Haridus- ja Noorteamet