AHHAA avab suveks Pärnu filiaali


Avaldaja:Merje Pors30. Mai 2013

Märksõnad:

, ,

Lastekaitsepäeval, 1. juunil 2013 kell 12 avab Teaduskeskus AHHAA Pärnu kaubanduskeskuses Port Artur 1 AHHAA Pärnu filiaali, kus saab kolme suvekuu jooksul nautida valguseteemalist näitust „Ahhaa, särab ja säriseb!“.

„AHHAA on pärnakaid ja suvitajaid rõõmustanud Pärnus mitmel suvel kümmekond aastat tagasi. Oleme alati Pärnust saanud hulgaliselt positiivset tagasisidet ning tihti on meilt küsitud, millal suvepealinna naaseme. Nüüd on see päev tulnud,“ ütles AHHAA juhatuse liige Pilvi Kolk.

Sellel visuaalselt atraktiivsel näitusel meelitatakse välk purki, ärgitatakse päikesepatareisid võidu sõitma ning luuakse võimatuid valguskujundeid. Kõik külastajad saavad joonistada UV-graffitit, imetleda laserkiirte mänge, jäätunud valgust ja hologramme ning ekselda peeglitagusel maal. Igapäevaselt hakkavad Pärnus toimuma ka harivad ja haaravad töötoad.

ahhaa.jpg

Suvekuu jooksul saab osaleda näitusel „Ahhaa, särab ja säriseb!“ Foto: AHHAA keskus

Pärnu AHHAA on avatud Port Artur 1 (Hommiku 2) 3. korrusel juunist kuni augusti lõpuni 2013 iga päev hommikul kümnest õhtul kella kaheksani ning pühapäeviti kella kuueni. Pilet hakkab maksma 5 eurot, sooduspilet on 4 eurot ning perepilet, millega saavad keskust külastada kaks täiskasvanut ning kõik pere alaealised lapsed, maksab 10 eurot.
Allikas: AHHAA keskuse pressiteade

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet