Tallinna Keskraamatukogus algas üheteistkümnes lugemissuvi


Avaldaja:Madli Leikop03. Juuni 2013

Tallinna Keskraamatukogus algas 1. juunil juba üheteistkümnes lugemissuvi, kus lapsed saavad kaasa lüüa programmis „Suvi raamatuga“.

„Suvi raamatuga“ kutsub nii eesti kui vene keeles lugevaid lapsi sisustama 1. juunist kuni 1. augustini vaba aega raamatute seltsis. Raamatukoguhoidjad on välja valinud 25 eestikeelset ja 23 venekeelset uuemat lasteraamatut.  

Lugemisprogrammis osalejad saavad endale lugemispassi, kus on kirjas kõik programmiks välja valitud raamatud. Iga läbiloetud raamatu kohta joonistab laps pildi ja täidab küsimustiku, mille vastu saab usin lugeja raamatukoguhoidjalt kleebise. Kes kogub 1. augustiks passi vähemalt 10 kleebist, on oodatud suvise lugemise lõpetamisele, mis toimub 16. augustil kell 12.00 Hopneri maja suures saalis (Raekoja plats 18).  

Lugemisprogrammi passe saab Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindusest, võõrkeelse kirjanduse osakonnast, raamatukogubussist Katarina Jee ja kõikidest haruraamatukogudest. Raamatukogude suvised lahtioleku ajad leiab aadressilt http://www.keskraamatukogu.ee/lahtiolekuajad

Lugemisprogrammi raamatud ja täpsem teave on Tallinna Keskraamatukogu Lastelehel http://www.keskraamatukogu.ee/lasteleht.  

Kui lugemisest suvel aega üle jääb, saab tulla raamatukokku ka meisterdama: 14. juunil kell 14.00 on Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72) kukevoolijate töötuba, 12. juulil kell 14.00 Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) tuuleluulelohede töötuba.

Allikas: BNS

Samal teemal:

Tallinna Keskraamatukogu uuendas e-raamatute keskkonda

Haridus- ja Noorteamet