Selgusid "Täna samm, homme teine" võitjad


Avaldaja:Laura Vetik23. Oktoober 2014

22. oktoobril 2014. a kuulutati Tallinna Reaalkoolis toimunud IKT konverentsil välja digitaalsete õppematerjalide konkursi „Täna samm, homme teine“ parimad.

Õpetamine on väga mitmekülgne ja võimaluste rohke, ei saa alati öelda, et üks või teine õppematerjal on kõige parem. Hindamiskomisjoni otsusega jagasid esikohta Kristiin Sidok Gustav Adolfi Gümnaasiumist ning Külli Jäätma Türi Põhikoolist.

Kristiin Sidok Gustav Adolfi Gümnaasiumist sai tunnustada õppematerjali „Abiks käsitöö ja kodunduse õpetajale“ (http://abikasitookodunduseopetajale.blogspot.com) ning Külli Jäätma Türi Põhikoolist õppematerjali „Veebiklass“ (http://veebiklass.weebly.com) eest.

Kolmanda koha saavutas Merlin Kirbits Mammaste Koolist, kelle loodud mahukas õppematerjalis „Informaatika 5. klassile“ (http://informaatika5.weebly.com/) on õppijatele palju iseseisva töö võimalusi ning see sisaldab detailseid hindamismudeleid.

Eripreemiaga tunnustati Eve Reisalu Ristiku Põhikoolist. Tema loodud õppematerjal „Maismaataimed“ (http://maismaataimed.weebly.com/) on loodud õpiraskustega õpilastega töötamiseks ning tööle oli lisatud oluline lisaväärtus –tagasisideandmise võimalus kasutajatele.

Konkursi finaali pääsesid ka:
Liivi Kask ja Tatjana Amerhanova (Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium), õppematerjal „Eesti keel võõrkeelena. Tegusõna ja ajad“ http://web.zone.ee/kjvg/eestikeel/aeg/
Liisi Griffel ja Karen Kärtmann (Tartu Erakool), õppematerjal „Kirjatehnika interaktiivne õppematerjal“ http://kirjatehnika.blogspot.com/
Kärt Kase ja Reelika Täht (Tallinna Luha Lasteaed), õppematerjal „Värvid meie ümber“ http://varvid.weebly.com/
Eve Gross (Vastseliina Gümnaasium), õppematerjal „Kein Problem Wortschatz“ http://problemdeutsch.blogspot.com/

Birgy Lorenz (Pelgulinna Gümnaasium), õppematerjal "Androidi tahvelarvutite kasutamine koolis" http://pgnutikad.blogspot.com/

Kolme parima töö autorid said rahalise preemia, täname kõiki osalemise eest ja soovime õnne!

Kutsume osalema ka 2015. aasta õppematerjalide konkursil. Arvesse lähevad kõik tööd, mis on  esmakordselt Koolielu portaalis avaldatud ajavahemikus 1. mai 2014 – 15. aprill 2015.

Haridus- ja Noorteamet