Samsung Digipööre otsib uusi pilootkoole


Avaldaja:Mart Laanpere18. Märts 2015

Märksõnad:

,

Kategooriad:Projektibörs

Kuigi ametlikult avatakse Samsungi Digipöörde projekti teine taotlusvoor piduliku meediasündmusega alles 30. märtsil, soovitame asjast huvitatud koolidel alustada taotluste koostamisega juba nüüd.

Nimelt on Samsung Digipöörde projekti pilootkoolide taotluste esitamise tähtaeg juba 10. aprillil, korraliku taotluse ettevalmistamine nõuab üksjagu meeskonnatööd ja konkurss saab ilmselt taas tihe olema. Seekord valib žürii välja 12 pilootkooli, kelle 6-liikmelised meeskonnad saavad osaleda TLÜ haridustehnoloogia keskuse poolt pakutavas koolitus- ja nõustamisprogrammis, mille raames toimub 4 koolituspäeva: mais, juunis, augustis ja oktoobris. Ka tänavu detsembris saab žürii hinnangul parima digipöörde-projekti elluviinud pilootkool auhinnaks 10 000 euro väärtuses nutiseadmeid Samsungi tootevalikust. Lühikirjelduse mulluse projekti kohta leiate siit: http://digipööre.ee
 
Taotlemise protseduur ja 30. märtsil avanev veebipõhine taotlusvorm on väga sarnased mullu kasutatutega, mistõttu soovitame koolidel oma ettevalmistustes kasutada eeskujuna just seda vormi. Kui tekib küsimusi, siis võite helistada Mart Laanperele või Lili Kesale: 6409 355.
 
Haridus- ja Noorteamet