Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri!


Avaldaja:Laura Vetik13. Aprill 2015

HITSA-l on hea meel teatada, et ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri! Seekordsest numbrist leiab HITSA rahvusvahelise hariduskonverentsi esinejate artikleid, uusi töölehti ning kasulikku lugemist iga haridustaseme õpetajatele.

E-Õppe Uudiskirjas leiab mitmeid artikleid HITSA hariduskonverentsi "NUTT* tuleb peale" esinejatelt, kes muuhulgas tutvustavad e-õpikute tulevikku, ilmingupõhist õpet Soomes ja üldpädevuste olulisust koolis.

HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla arutleb VOSK-i (Võta Oma Seade Kaasa) teemadel ning kirjutab sellest, mida peaksid koolid teadma, enne kui selle lähenemise kasutusele võtavad.

Seekordne e-õppe persoon on aasta õpetaja tiitliga pärjatud Gustav Adolfi Gümnaasiumi klassiõpetaja Kristi Rahn, kes räägib, kuidas temas IT-huvi tärkas, mil moel ta oma tundidesse nutivahendeid kaasab, aga ka sellest, kuidas õpetaja sotsiaalmeedias käituma peaks ja millega õpetajate täienduskoolitustel arvestama peaks.

Praktilise pool pealt leiab tööjuhendeid selliste keskkondade ja rakenduste kohta nagu TeamViewer, Google Classroom, Testmoz ja App Inventor.

Uudiskirjast leiavad kasulikku lugemist kõigi haridustasemete õpetajad, haridustehnoloogid jt haridustöötajad. Vaata e-Õppe Uudiskirja SIIT.

Samal teemal: