Koolid saavad Pardiralli heategevusüritust toetada fantaasiapartide meisterdamisega


Avaldaja:Madli Leikop28. Aprill 2015

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit korraldab teistkordselt Pardiralli, mis toimub 13.06 kell 12:00 Kadrioru pargis. Koolid ja lasteaiad saavad osa võtta fantaasiapartide meisterdamisest ning osaleda fantaasiapardi fotovõvõistlusel.

Heategevusürituse raames kogutakse raha EVLVLi tugikeskusele ning aidatakse soetada SA Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia osakonnale jälgimismonitorid. Iga annetaja saab omale pardinumbri ning hea õnne korral on võimalik lisaks tehtud heateole saada osa ka kingituste jagamisest.

Eelmisel aasta osales koolide kampaanias üle 30 kooli ja lasteaia ning selle käigus kaunistasid erinevas vanuses lapsed oma soovide järgi ära 5000 parti. Osalejate vahel loositi välja kingitusi.

Sellel aastal kõikidel koolidel ja lasteaedadel võimalus osa võtta fantaasiapartide meisterdamisest ning osaleda fantaasiapardi fotovõistlusel. Kuna tegemist on heategevusüritusega, siis võistluse kategooriad ja kingid selguvad võistluse käigus. Antud võistlusel ei ole hasart eesmärgiks.

Partide meisterdamine algab 27. aprillil ja kestab 27. maini.
Võistlustööd avalikustatakse Pardiralli Facebooki lehel 1. juunil ning võitjad kuulutatakse välja 9. juunil.

Pardiralli kodulehekülg

Siit leiab juhendmaterjali õpetajale fantaasiapartide meisterdamiseks, samuti Pardiralli ajaloost ning korraldusest.  Pardiralli_2015_fantaasiapardid_juhend_Opetajale.pdf

 

Allikas: EVLVL-i teade.