Kutsume koole eTwinningu sünnipäeva tähistama!


Avaldaja:Laura Vetik04. Mai 2015

Õpetajate koostöövõrgustik eTwinning peab sel neljapäeval, 7. mail eTwinningu päeva, et tähistada rahvusvahelise programmi 10. aastapäeva. Koolid on oodatud pidustustest osa saama ning oma tähistamist ka sotsiaalmeedias jagama.

Eesti koole kutsutakse eTwinningu  10. aastapäeva tähistama n-ö inimlogo tegemise kaudu - laske oma õpilaste kujutlusvõimel lennata, paludes neil püstitada eTwinningu logo kooli mänguväljakule, võimlasse või klassiruumi. Koostöö ja kujutlusvõime kasutamine on eTwinningu süda. Kooliperega eTwinningu päeva tähistamisest  tehke ka mõni pilt või video ning jagage neid sotsiaalmeedias märksõnaga #eTwinningDay. eTwinning on avanud ka enda Instagrami konto, kus jagab iga kooli tegemisi.

Koolid võivad tegutsema hakata ka enne 7. maid, kuid palume pilte ja videosid enne eTwinningu päeva mitte avaldada, sest soovime tähistada seda ühel ajal kõigis eTwinningu riikides ning kasutada pilte ja videosid eTwinningu veebilehel ja 10. sünnipäeva miniveebilehel.

Kui vajad abi, võta julgesti ühendust Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega, kes eTwinningu programmi Eestis koordineerib. Koordinaatoriks on HITSA projektijuht  Elo Allemann (elo.allemann@hitsa.ee).

Niisiis, valmistu sel aastal tähistama eTwinningu päeva oma koolis ja aita alustada uut eTwinningu traditsiooni!

eTwinning on programm, mis annab õpetajatele suurepärase võimaluse üksteiselt õppida ja omavahel häid kogemusi jagada ning osaleda õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides. eTwinning toimib kui suhtlusvõrgustik, mis koondab endas õpetajaid üle Euroopa. Loe eTwinningust ja sellest, kuidas koostöövõrgustikuga liituda: http://www.etwinning.net/et/pub/index.htm

etwinning-10y.png

Samal teemal: