Selgus muusika-, kunsti- ja liikumiskuu parim õppematerjal


Avaldaja:Kristi Semidor08. November 2015

HITSA kutsus õpetajaid ainekuude raames Koolielu portaali õppematerjale lisama. Iga kuu lõpus valivad Koolielu ainemoderaatorid välja vastava ainevaldkonna parima õppematerjali. Muusikakuu parima õppematerjali autor on Anne Rätsep.

Ainemoderaatoritele meeldis Kooliellu lisatud õppematerjalidest kõige enam Tori Põhikooli õpetaja Anne Rätsepa esitlus "The Beatles“. HITSA edastab õpetajale nutika kingituse.

Kolmandale kooliastmele mõeldud esitluses on võetud kokku ansambli ajalugu ja muusika, lisatud on pildid ja videonäited ning laulud kaasalaulmiseks.

Koolielu muusikaõpetuse moderaatori Aet Mikli sõnul võimaldab Anne Rätsepa õppematerjali „The Beatles“ karaoke-osa aktiivset musitseerimist. 

Muusika-, kunsti- ja liikumiskuud koordineerisid ainemoderaatorid Aet Mikli, Jüri Mäemat, Jaanika Rändla ning Raul Rändla. 

Õppematerjale võib lisada Koolielu portaali igal ajal - ainemoderaatorid valivad ka detsembri-, aprilli- ja maikuus kõigi 1. juunist 2015 kuni 1. maini 2016 lisatud õppematerjalide hulgast välja parimad.

Vaata ka: Selgus alguskuu parim õppematerjal

Kristi Semidor, HITSA projektijuht

Pildil Anne Rätsepa õppematerjali avaleht

Haridus- ja Noorteamet