Rääma Põhikoolis elab NUTIPÖÖRE


Avaldaja:Madli Leikop09. November 2015

Elasid kord Pärnu Rääma Põhikooli õpetajad, õpilased ja teised tublid koolipere liikmed. Ühel naljakal päeval ehk 1. aprillil sündis koolimajja loom, kellel nimeks NUTIPÖÖRE. NUTIPÖÖRDE esimesed elukuud olid rahulikud - ta harjus eluga Rääma Põhikoolis ning nautis koolimaja seest ning väljast.

Teksti ja fotode autor on Pärnu Rääma Põhikooli haridustehnoloog Mart Kimmel.

Uuel sügisel (2015/2016) hakkas NUTIPÖÖRE oma esimesi tähti õppima ning sai selgeks sõna “NUTI”, seejärel otsustas NUTIPÖÖRE, et koolipere vajab NUTIÕPET.

3.jpg

Septembrikuus said alguse nutivahetunnid, kes õpetajatele tutvustati vahvaid nutivahendeid õppetöö toetamiseks. Peale selle said õpilased on nutiteadmised ja oskused proovile panna Nutiviktoriinis, millel teemaks “Nutikas maailm” - tublisid nutivõistkondi oli kokku lausa 69.

IMG_7348.JPG

NUTIPÖÖRDELE meeldivad külalisi vastu võtta ning ka ise koos RÄÄMA NUTIAJUDEGA minna külla teistele. Juba septembrikuu lõpus käisid Rääma Põhikoolis õpetajad Hiiumaalt, kes said oma esimesed sammud nutistumiseks - oldi rahul erinevate nutitundidega nii koolimaja sees kui ka õuel! Novembrikuus jõudis NUTIPÖÖRE koos 16 õpetajaga ning koolipapaga külla Pärnu Vanalinna Põhikooli, et nautida koostööd ning ammutada uusi nutimõtteid oma ainetundideks.

Monika_HeliB ja EveP.jpg

NUTIPÖÖRE on elav organism, kellele meeldib proovida uusi asju, kuid samas meenutada ka juba olemasolevat.

Rohket nutti soovides
NUTIPÖÖRE

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet