Gümnasiste oodatakse videokonkursile „Kui ma oleksin õpetaja …”


Avaldaja:Madli Leikop20. Aprill 2016

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi videokonkursi „Kui ma oleksin õpetaja…” eesmärk on ergutada gümnaasiumiõpilasi proovima õpetajaametit. Konkursitööna oodatakse 3–5-minutilist videoklippi, mis näitaks õpetamisprotsessi.

Konkursi peaauhinnaks on GoPro Hero HD seikluskaamera.

Konkursitööna oodatakse 3–5-minutilist videoklippi, mis näitaks õpetamisprotsessi. Õpetatava aine, klassi ja tunniosa (sissejuhatus, uue materjali esitlus, kinnistamine) saab osaleja ise valida.

Samuti on osaleja enda otsustada, kas ta õpetab konkreetseid õpilasi klassiruumis või huvilisi videokaamera taga. Kindlasti võiks küsida abi ja nõu ka mõnelt õpetajalt.

Valmis videoklipp tuleb hiljemalt 16. maiks üles laadida Youtube´i keskkonda ning saata link koos nime, kooli ja klassiga aadressile tuuli.hiiesalu@gmail.ee.

Laekunud töid hindab žürii ning välja valitakse ka rahva lemmik. Konkursi tulemused tehakse teatavaks ja auhinnad antakse üle 30. mail pidulikul lõpuüritusel.

Kuna õpetamine on paras seiklus, siis on konkursi peaauhinnaks GoPro Hero HD seikluskaamera, lisaks jagatakse välja ka eriauhindu. Täpsema info ja konkursi reeglid leiab TÜ haridusteaduste instituudi kodulehelt http://www.ht.ut.ee.

videokonkurss-01.jpg

Allikas: TÜ pressiteade.

Samal teemal: