Tricider

Ingrid Maadvere

Avaldaja Ingrid Maadvere
12.10.2011 Kommentaarid (15)

Ajalugu, Algõpetus, Alusharidus, Bioloogia, Eesti keel (emakeel)... +

Kirjeldus

Ajurünnakute ja küsitluste tegemine

Veebiaadress

http://tricider.com/en/t/


  • Maie Jaago
   Maie Jaago

   Väga hea keskkond, kus saab kirjanduse tunnis arutleda näiteks teemalkas Katku Villu oli tugev või nõrk inimene?

   • Maiu Plumer
    Maiu Plumer

    Tundub lihtne ja arusaadav. Hea on see, et vastajad ei pea sisse logima, sest õpilasel on tihti paroolid meelest läinud. Teeksin küsitluse teemal:"Mis on huvitav kool?".

    • AIME PEEVER
     AIME PEEVER

     Tegin küsitluse kunstiõpetuses kasutavate erinevate küsitluste, testide ja töölehtede kohta 10.klassis. Sain kiire tagasiside.

     • Jana-Maria Kuusiku
      Jana-Maria Kuusiku

      Väga huvitav keskkond, kerge ja arusaadav. Hea, et saab sisse logida oma Google kontoga, meiliaadressiga.
      Oma 3-4 aastaste lastega teeksin sellise küsitluse: Kes on sinu lemmikloom? Kas kass või koer? Või hoopis kalad? Äkki jänes?
      Väikestele lastele meeldivad väga koduloomade teema, saaksime kindlasti palju ühesuguseid vastuseid. Tuleks tore arutelu!

      • Triin Paur
       Triin Paur

       Väga huvitav keskkond. Lasteaia lastega saaks muidugi antud keskkonda kasutada, kuid pigem oleks see õpetaja täita ja laste kommenteerida (plusside, miinuste välja toomine). Oleksin eile saanud väga edukalt seda kasutada, kuna arutlesime sõpruse ja sõprade kohta. Ütleme, et väga palju saaks kasutada, et teha lastele ka ajurünnakut. 

       Minul tekkis ka mõte näiteks, et kui on mingi teema arutlemine (väljasõit, mingi arendusalane jms), siis saab väga edukalt antud keskkonda ja õpetajad/personal saaks tuua välja ideid ning pos-neg mõtteid.

        

       • Helje Kala
        Helje Kala

        Töötades algklasside õpilastega, siis antud keskkond meeldib väga. Minule meeldib keskkond samuti sellepärast, et õpilased ei pea sisse logima ja on lihtne. Ees ootab klassiõhtu planeerimine, nii et selle keskkonna kaudu saame sündmuse planeerimisega paremini hakkama. 

        • Margit Reinpõld
         Margit Reinpõld

         On tore keskkond! Algklassiõpilastele samuti jõukohane kasutamiseks.

         • Pille Trumm
          Pille Trumm

          Keskkonna +  ei vaja sisse logimist, lihtne.

          Kuna meie maja tegeleb väärtuste hindamisega ning väärtusi mida analüüsida  on liiga palju, siis on hea võimalus töökaaslastega kasutada http://tricider.com enam kõnetanud/ olulisemate välja valimiseks. 

          • Maie Kukk
           Maie Kukk

           Huvitav keskkond, tundub arusaadav ja lihtne. Kuna õpilastel on sageli paroolid meelest läinud või kadunud, siis on tõesti hea, et vastajad ei pea sisse logima. Mina teeksin küsitluse teemal: "Mis on sinu lemmikraamat?"

           • Riina Saar
            Riina Saar

            Väga huvitav keskkond. Tahan koheselt proovida õpilastega arvutitunnis, teemal  Mida tegid vaheajal?

            • Evelin Tiivel
             Evelin Tiivel

             Arusaadav, huvitav keskkond. Küsitlust oleks hea teha näiteks kooliastmeti (väikese kooli puhul) kevadreisi otsustamiseks ja korraldamiseks. Katsetasin saata küsimust paarile kolleegile, kahjuks ei läinud link neile e-maili kaudu kohale. Peab veidi uurima. Midagi tegin ehk valesti.

             • Evelin Tiivel
              Evelin Tiivel

              Veidi kannatust ja pusimist ning leidsin ka lõpuks õige koha ja grupi, kus seda tööd sai siinse grupiga teha. Väga lihtne. Suures majas, info jagamiseks ja vahetamiseks väga hea keskkond. Võib kasutada isegi koosoleku korraldamise juures arvamuste saamiseks ja ettepanekuteks. Loomulikult peavad kõik olema kursis, et teemasid arutatakse antud keskkonnas.

              • Maie Kukk
               Maie Kukk

               Tore keskkond koostööks ja mõtete vahetuseks. Valisin alguses tööks vale lingi ja ei saanud kuidagi edasi. Kui õige link käes, läks kõik ladusalt. Arusaadav ja huvitav keskkond. 

               • Merike Irv
                Merike Irv

                Väga käepärane ja lihtne keskkond. Saab arutada klassiga oma tegemisi, igal ajal. Juurdepääs on kõikjalt, see on väga mugav. Vajab veidi teavitamist ning harjutamist ja ongi selge.

                • Nevi Jaanimäe
                 Nevi Jaanimäe

                 Tore ja lihtne keskkond oma arvamuse avaldamiseks.

                 Teeksin küsitluse teemal: "Kuhu võiksime algklassidega ekskursioonile sõita?"

                Haridus- ja Noorteamet