Keel:
Eesti
Loomise aasta:
1997
Vanusevahemik:
12-20 a
Statistika:
vaadatud 1350 korda
kasutatud 1239 korda
lemmikuks märkimisi 0
kollektsiooni lisamisi 0

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Loomade käitumine: Praktilised tööd ja andmekogumisharjutused gümnaasiumiastmele


Õppematerjali tüüp: kursus, tekst, katse, teabeallikas, õpilugu
Autor: Michael Dockery, Michael Reiss, Ehte Puhang (tõlkija), Ulvi Karu (toimetaja ja kohandaja), Tuuli Sepp (toimetaja ja kohandaja), TÜ Teaduskool, TÜ Bioloogilise mitmekesisuse tippkeskus (FIBIR)
Avaldaja: Urmas Tokko
19. Veebruar 2016

Tartu Ülikooli Bioloogilise mitmekesisuse tippkeskuse (FIBIR) ja Tartu Ülikooli Teaduskooli toetusel valminud eesti keelde tõlgitud õppematerjal gümnaasiumiõpilastele on kättesaadav ka aadressil http://www.teaduskool.ut.ee/sites/default/files/teaduskool/oppetoo/loomade_kaitumine.pdf See õppematerjal on tõlge M. Dockery ja M. Reiss'i raamatust "Animal behaviour" (ilmunud 1997), mis on kohandatud Eesti õpilastele sobivaks. Õppematerjal annab võimaluse täiendada gümnaasiumiastme bioloogia, psühholoogia või loodusteaduste õppekavasid huvitavate ja eri raskusastmetega praktiliste töödega, mis võimaldavad õpilastel arendada õpioskusi andmekogumisülesannete sooritamise kaudu.
 
Õppematerjal annab võimaluse täiendada gümnaasiumiastme bioloogia, psühholoogia või loodusteaduste õppekavasid huvitavate ja eri raskusastmetega praktiliste töödega, mis võimaldavad õpilastel arendada õpioskusi andmekogumisülesannete sooritamise kaudu.

    Ajalugu, Bioloogia

    Bioloogia

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

    Inimeseõpetus