Keel:
Eesti
Loomise aasta:
2013
Vanusevahemik:
2-7 a
Statistika:
vaadatud 7605 korda
kasutatud 4302 korda
lemmikuks märkimisi korda
kollektsiooni lisamisi 2

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Logopeed Helve kodulehekülg


Õppematerjali tüüp: kodulehekülg
Autor: Helve Kukk
Avaldaja: Helve Kukk
24. Veebruar 2013

Koduleheküljele on koondatud autori enda poolt koostatud kõne- ja keelearenduse valdkonda kuuluvad esitlused. Leht annab viiteid kolleegide samateemalistele lehekülgedele. Esitlused on mõeldud kasutamiseks ühe tunni etapina. Lastele antakse esitlustes aktiivse osalemise võimalus, klikkides antud objektile toimub slaidil muutus, hinnang lapse tegevusele, viide vms. Mõningad esitlused juhivad mängija mõnele samateeemalisele internetis olevale mängule, töölehele vms.

"Täna samm, homme teine" konkursil II vooru pääsenud õppematerjal.
 
Kodulehekülg on mõeldud -Logopeedidest kolleegide töö mitmekesistamiseks, luues lastele võimalus arvuti abil keelemängude mängimiseks.
- Lastevanematele, kes soovivad oma lapse kõne-ja keele arengut toetada. On eelnevalt oma lapse kõneravi spetsialistilt saanud vastavad instruktsioonid.
- Koolieelikutega või erivajadustega lastega tegelevatele inimestele
Lehekülje koostamisel on arvestanud asjaolu, et väikesed külastajad ei oska veel lugeda. Soovitud mängu leiab ta ülesse oma pildimälule toetudes. Juhenadajale on esitatud mängu sisu tutvustav mõnesõnaline selgitus. Juhendaja peab eelnevalt tutvuma mänguga. Lähtuvalt lapse individuaalsetest vajadustest võib mängu lihtsustada või täiendada.
Hääldus- hääle-kõnearendus ja algõpetuslike mängude loomisel on arvestatud alushariduse programmi, kuude temaatikat ja lastest lähtuvaid vajadusi. Kodulehekülje materjal on järjepidevalt uuenev.

    Erivajaduslik

    Alusharidus

    Alusharidus

    Harno logo