Keel:
Eesti
Loomise aasta:
teadmata
Vanusevahemik:
7-9 a
Statistika:
vaadatud 1392 korda
kasutatud 720 korda
lemmikuks märkimisi 0
kollektsiooni lisamisi 0

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Õppevideo "Kipssidemest loom"


Õppematerjali tüüp: video
Autor: Marina Kurvits, Evelin Kivi
Avaldaja: Marina Kurvits
19. Veebruar 2013

Iga õpetaja on kokku puutunud raskusega õigete võtete näitamisel tööõpetuses. Eriti, kui klassis on 26 õpilast. Tihti juhtub nii, et mõni õpilane ei näe alati, kuidas õpetaja töövõtteid tutvustab ning selle hõlbustamiseks tasub katsetada õppevideo kasutamise võimalusi tööõpetuse tunnis.
 
Kohe tunni alguses olid õpilased väga elevil, sest nad ei kujutanud ette, kuidas nad tänases tunnis töötama hakkavad. Lastele anti koheselt teada nende ülesanne, et täna õpitakse video juhendamisel.

Seejärel vaadati koos video ning peale seda meenutati, mis neid töös ees ootas. Vahendid. Iga laps muretseb vajalikud vahendid lauale. Laual peab kindlasti olema lauakate ning sj ajaleht või kile, mille hiljem saab ära vista (kipsipuru on raske eemaldada). Kõige rohkem valmistas muret traadist kõrvade ja jalgade painutamine. Töö katmine kipssidemega õnnestus enamusel.
Lõpptulemus oli väga vahva ja lapsed oma töö üle õnnelikud.
    Töö- ja tehnoloogiaõpetus

    Tehnoloogiaõpetus

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

    Tehnoloogiaõpetus

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus