Keel:
Eesti
Loomise aasta:
2013
Vanusevahemik:
16-20 a
Statistika:
vaadatud 2352 korda
kasutatud 1281 korda
lemmikuks märkimisi 0
kollektsiooni lisamisi 0

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Metoodiline käsiraamat bioloogia õpetamiseks gümnaasiumis


Õppematerjali tüüp: tunnikava
Autor: Anne Kivinukk, Signe Abel, Kristel Mäekask, Eve Torv, Anneli Lukason, Ilona Lille, Marje Loide, Dmitri Solntsev, Urmas Lekk, Erkki Tempel
Avaldaja: Anne Kivinukk
07. Jaanuar 2015

Eesti bioloogia, keemia ja keeleõpetajate koostöös valmis „Metoodiline käsiraamat bioloogia õpetamiseks gümnaasiumis”. Materjal pakub õpetajale tuge bioloogia õpetamisel eesti keeles ning aitab vene keelt kõneleval õpilasel paremini mõista õpitavat materjali. Raamat on üles ehitatud tunnikonspektide kogumikuna, milles käsitletakse 30 bioloogia riikliku õppekava teemat, viidates ka seostele keemia õppekavaga. Abistamaks õppijat aine sisu mõistmisel ja omandamisel on kasutusele võetud lõimitud aine ja keeleõppe (LAK) metoodika. Õppetekstidele lisanduvad õppeülesanded, harjutused, keeleõppe ülesanded jms. Käsiraamatule on lisatud CD, mis sisaldab materjali täiendavaid esitlusi ja 78 töölehte, mida õpetaja saab soovi korral välja printida või ekraanile kuvada. Trükis on värviline, 326 lehekülge, kõvad kaaned. Käsiraamat hõlbustab riiklikule õppekavale vastava õpiku „Bioloogia gümnaasiumile“ (A. Tenhunen jt, Avita 2012) kasutamist.
 
Metoodiline käsiraamat bioloogia õpetamiseks ilmus Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed tellimusel ning EV Haridus- ja Teadusministeeriumi toetusel. Projekti juhtis Sihtasutus REC Estonia, hiljem Keskkonnahariduse Ühing Etalon.

  Ajalugu, Bioloogia

  Bioloogia

  Eesti keel (võõrkeel)

  Eesti keel (emakeel), Eesti keel (võõrkeel), Kirjandus

  Keemia

  Harno logo