Keel:
Eesti
Loomise aasta:
teadmata
Vanusevahemik:
16-20 a
Statistika:
vaadatud 1318 korda
kasutatud 829 korda
lemmikuks märkimisi 0
kollektsiooni lisamisi 1

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Tiigri Jõuluseiklused: Lumepallid!


Õppematerjali tüüp: mäng
Autor: Sander Ots
Avaldaja: Kadri Stenseth
21. Detsember 2009

Tiigrihüppe SA programeerimise konkursile "Tiigri Jõulumäng" laekunud töö vanemas vanuserühmas.
Mäng on mõeldud java-võimelistele mobiilidele.
Mängija peab visakama lumepalle seina peal oleva lumememme sisse. Aega on selleks kolmkümmend sekundit, kusjuures aja lugemina algab esimesest viskest. Punkte jagatakse vastavalt lumememme täitumise pealt. Punkte kaotad iga viske pealt. Mida rohkem lumememme täidad ja vähem viskeid kasutad selleks, seda rohkem punkte saad. Mängija liigub klahvidega 2,4,6,8 ja viskab lumepalli klahviga 5. Liikumisklahve ei pea all hoidma, vaid iga vajutus paneb sihiku vastavas suunas liikuma, teine vajutus siis kiiremini ja nii edasi.
Kui mäng on lõppenud ja punktid kätte saadud saad oma nime sisestada ja oma tulemus internetti saata. Võimalik on vaadata ka parimaid tulemusi(Päeva parimad tulemused, Kuu parimad tulemused, Kogu aja parimad tulemused). See vajab küll internetiühendust mobiilis. Mängul on 2 raskustaset. Kerge ja Raske. Kerge variandi puhul on sihik paigal ja liigub sinna, kugu mängija tahab. Raske tasemega sihik liigub teatud raadiuses. Kerge ja Raske raskustaseme puhul on interneti skoorid eraldi.
Mängu on testitud erinevate telefonide peal. Probleemseks jäid Nokia telefonid, kus mõne mudeliga ei läinud mäng tööle ja mõne mudeliga ei töödanud korrektselt. Kuid näiteks Nokia N82 telefoniga töötas mäng hästi. Sony Ericsoni telefonidel mäng töötas. Üldjuhul tekib probleeme, kui telefoni ekraan on väike.
 
Võimalik kasutada mobiilimängude programmeerimise näitlikustamiseks või õpilastel ise mobiilimängude programmeerimist õppida.

    Haridustehnoloogia, Haridustehnoloogia, Informaatika, Informaatika, Muusika, Muusika

    Informaatika

    Harno logo