Keel:
Keelest sõltumatu
Loomise aasta:
teadmata
Vanusevahemik:
8-8 a
Statistika:
vaadatud 6396 korda
kasutatud 4019 korda
lemmikuks märkimisi korda
kollektsiooni lisamisi 2

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Matemaatika veebivihik 2. klassile


Õppematerjali tüüp: muu
Autor: Anne Kalmus
Avaldaja: Anne Kalmus
24. Aprill 2012

Veebivihik on mõeldud õppeaasta jooksul 35 matemaatikatunni läbiviimiseks arvutiklassis ehk iga õppenädala kohta on veebivihikus olemas ühe tunni materjal. Töölehed on tehtud Hot Potatoes tarkvaraga, mida saab arvutisse installeerida http://hotpot.uvic.ca/ . Töölehtede täitmisel on iga arvu/sõna jaoks tühik. II poolaastast alates võib tühik olla ka tehtemärgi jaoks. Töölehed ei ole tundlikud suurte ja väikeste tähtede suhtes. Osade tundide juurde kuulub ka antud teemaga sobiv mäng.

Tiigrihüppe Sihtasutuse e-õppematerjalide konkursi "Täna samm, homme teine" 2011/12 I kohta võitnud töö.

 
Õpilased saavad harjutada ja korrata läbi enesekontrollitestide ning mängude. Kui arvutiklassi kasutusvõimalus puudub, saab õppematerjali kasutada SMART tahvlil või jätta koduseks harjutamiseks.

  Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

  Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

  Haridustehnoloogia, Matemaatika

  Algõpetus, Kodundus, Käsitöö

  Triinu Pääsik

  Väga kahju, et töölehtedes on mitmes kohas vead sees ja punktid lähevad seetõttu kaotsi. Hea oleks need üle käia või koguda vigadega lehed õpetajatelt.

  Triinu Pääsik 12.05.2015