Keel:
Eesti
Loomise aasta:
teadmata
Vanusevahemik:
6-9 a
Statistika:
vaadatud 8123 korda
kasutatud 4303 korda
lemmikuks märkimisi korda
kollektsiooni lisamisi 2

Litsents:

Täpsusta otsingut
! kuni !
 Sobib õpilasele iseseisvaks tööks
 Kvaliteedimärgid

Perekond Rohenäpu matemaatika


Õppematerjali tüüp: kodulehekülg
Autor: Anneli Kesksaar
Avaldaja: Anneli Kesksaar
14. Märts 2013

Kogumik sisaldab harjutusi, mille abil saab korrata ja kinnistada arvutamisoskust. Erinevate harjutuste teemad on ühendatud perekond Rohenäpu tegevustega, et harjutuste juhiseid siduda eluliste ülesannetega.
Harjutustes on vaja leida kastmiseks vaja minevat vett, turule viidava kauba kogust, linna minemise kellaaega või aidata lihtsalt pereliikmetel mõni ülesanne lahendada.

Harjutuses saab valida erinevaid raskusastmeid. Erinevad arvutuste ülempiirid, liidetavate ja lünkade arvud annavad võimaluse õpilasel valida endale jõukohane ülesanne.

Harjutustes, kus kasutajalt nõutakase pikema teksti mõistmist, on kasutaja võimalik valida teksti esitamist trükitähtedega. Selline valik peaks võimaldama ka eelkooliealistel õpilastel ning esimese klassi õpilastel tekstülesandeid ja kella tundmise ülesandeid lahendada.

Harjutusi saab kasutada väga edukalt SMART-tahvlil, sest kogu suhtlus kasutaja ja programmi vahel toimub harjutustes olevate vahendite abil. Harjutuste tegemiseks on vajalik Flash-Player olemasolu (http://get2.adobe.com/flashplayer/)

Täna samm, homme teine konkursil II vooru valitud õppematerjal.
 

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

    Algõpetus, Eesti keel (emakeel), Inimeseõpetus, Kehaline kasvatus, Kunst, Käsitöö, Loodusõpetus, Matemaatika, Tehnoloogiaõpetus

    Haridustehnoloogia, Matemaatika

    Harno logo