Digitaalne jutustamine

Navigatsioon

kasutaja Digitaalne jutustamine teadetetahvel

  • Madli-Maria Naulainen
   Madli-Maria Naulainen

   Palun, Evi ja Inge, edastage mulle ka oma e-posti aadress, et Teile saaks vormistada tunnistuse, ankeedis Te oma e-posti aadressi ei märkinud.

   • Madli-Maria Naulainen
    Madli-Maria Naulainen

    Suur aitäh kõigile, kes on jõudnud juba oma töö ära esitada. Mul on hea meel, et olen läbi nende teid paremini tundma saanud, samuti rõõmustan selle üle, et siin on koostatud mitmeid huvitavaid õppematerjale, mida kindlasti edaspidi õppetöös kasutada on võimalik.

    Vaadake kindlasti ka teineteise loodud töid, nendest on kõigist võimalik eeskuju võtta ja üht-teist õppida, häid mõtteid saada.

    Mina omalt poolt tänan teid meeldiva seltskonna eest ja vahvate tööde eest ning loodan, et saadud teadmised leiavad teie poolt tulevikus ka rakendust. Õppimisürituse tööde sooritamist on võimalik jälgida ka kokkuvõtete lehelt, kuhu on märgitud, millised tööd kellelgi tehtud on. Kui kõik kastid on täis, tähendab see, et kõik on korras ja olete õppimisürituse edukalt sooritanud. Palju õnne! :) Kellel veel midagi tegemata, saab selle järgi ka näha, mis tegemata on jäänud ja ülesande lähipäevil sooritada. Tagasiside ankeedi kaudu saadud andmete põhjal saadetakse osalejatele e-tunnistus märgitud e-posti aadressile.

    Pöörake ka tähelepanu Koolielu konkurssidele, milles humanitaarveerandi raames on õpilaste konkursiteemaks fotojutustus - nii et samuti hea võimalus oma teadmised kohe tööle panna, õpilastele edasi anda ning suunata nad konkursil osalema.

    Suur tänu ja jõudu edasistes tegemistes!

    • Madli-Maria Naulainen
     Madli-Maria Naulainen

     Suur tänu kõigi seniste katsetuste eest. Väga tore on olnud teiega sellisel moel tuttavaks saada - näha teie kodukanti, tööelamusi ja reise ning väikeseid katsetusi PhotoStoryga.
     Jään huviga ootama teie pikemaid katsetusi, mis mõnedel juba ka tehtud. See ongi viimane ülesanne ning kui ka tagasiside saab täidetud, olete edukalt lõpetanud õppimisürituse :)

     • Madli-Maria Naulainen
      Madli-Maria Naulainen

      Teise nädala ülesannete alla on nüüd lisatud ka teine ülesanne. Jõudu tööle!

      • Madli-Maria Naulainen
       Madli-Maria Naulainen

       Suur tänu kõigile, kes on 1. nädala ülesanded sooritanud. Mõnel on veel tegemata, aga kindlasti sooritage ka teie ülesanded ja jätkake.

       Uue nädala ülesanded ilmuvad teie ette esmaspäeval. Esimene neist on seotud GoogleMaps'iga, teine tutvustab allalaetavat programmi PhotoStory ning selle kasutamise loogikat.

      Haridus- ja Noorteamet