Digi ABC minu koolis
Aeg: 30.08.2019 - 24.10.2019
Asukoht: HITSA nutiklass, Tallinn, Akadeemia tee 21/1

Avatud on registreerimine 30. augustil algavale HITSA koolitusele "Digi ABC minu koolis". Koolitus on mõeldud koolide sisekoolitajatele oma asutuse õpetajatele digipädevuste õpetamiseks.
Loe edasi...
  

 

Perioodi algus

Perioodi lõpp

 

Koolitus

Koolituste rubriigist leiad haridusalaseid koolitusteateid, mida kasutajad ka ise lisada saavad. Õpetaja, koolijuhi, haridustehnoloogi jt õpisündmusi vaata täienduskoolituste infosüsteemist.

 

 • Digi ABC minu koolis

  11. August 2019
  Avatud on registreerimine 30. augustil algavale HITSA koolitusele "Digi ABC minu koolis". Koolitus on mõeldud koolide sisekoolitajatele oma asutuse õpetajatele digipädevuste õpetamiseks.
 • Kuidas vestelda lapse murest nii, et kõik võidavad

  25. Juuli 2019
  Keskmes on laps ja tema mure. Lapse käitumine on vaid sümptom millestki, mis teda häirib või mida laps veel ei oska. Meie roll, olles täiskasvanud lapse ümber, on seda märgata ja püüda teda aidata.
 • Lapse viha: turvaline toimetulek

  25. Juuli 2019
  Koolituse eesmärgiks on anda teadmisi tugevatest ja potentsiaalselt ohtliku väljendusega tunnetest ning oskusi nendega toimetulekuks. Koolitus annab võimaluse lisaks lapse tugevate tunnete paremale mõistmisele ja toetamisele, parandada ka enda oskusi viha valitsemise osas ning annab kindlustunde.
 • Autismispektrihäirega laste kommunikatsiooni areng ja selle toetamine

  25. Juuli 2019
  Koolituse läbinu oskab toetada autismispektrihäirega last ning teab, kui tähtis on varajane sekkumine.
 • Väikelapse kõne areng

  25. Juuli 2019
  Kõne ja kõnelise suhtlemise tähtsust lapse arengus ei saa alahinnata. Sellele toetub lapse hilisem areng - tema hakkamasaamise- ja õpioskused. Koolitusel saab lühiülevaate kõne arengust ja arengu võimalikest kõrvalekalletest. Keskendutakse lapse kõne arengu toetamisele kodus ja lastekollektiivis.
 • Erivajadustega laste märkamine ja toetamine koolieelses eas

  25. Juuli 2019
  Koolitus annab lühiülevaate erivajaduse olemusest ja variatiivsusest ning õpetab märkama, toetama ja arendama probleemidega väikelapsi.
 • Söejoonistamise algkursus

  24. Juuli 2019
  Kursused toimuvad looduskaunis kohas Tallinna lähiümbruses, välistingimustes.
 • STEM-õpetaja lisaeriala Tallinna Tehnikaülikoolist

  11. Juuni 2019
  Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) pakub huvitavat võimalust juba töötavatele õpetajatele või õpetajana tööle asuda soovijaile: algamas on STEM õpetaja lisaeriala täiendusõpe. Täienduskoolituse kulud katab SA Innove ja osalejatele on õpe tasuta.
 • Õpetajaks olemise ilu ja valu

  10. Juuni 2019
  Konverents õpetajatele Tartu Ülikooli Narva Kolledžis 26. augustil 2019.
 • Lühike ECDI-II - Sõeltest kahe-ja kolmeaastaste eesti laste kõne uurimiseks

  12. Aprill 2019
  Koolituse läbinud õppija: - teab lapse varajase kõne arengu uurimise olulisust ja meetodeid; - omab ülevaaadet lapse kõne uurimise hetkeolukord Eestis; - kasutab Eesti oludele kohandatud sõeltest, ECDI-II, annab tagasisidet testi kohta.