eTwinningu koolitus algajatele
Aeg: 30.10.2020 - 30.10.2020
Asukoht: Veebipõhine koolitus

Kahepäevasel koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga.
Loe edasi...
  

 

Perioodi algus

Perioodi lõpp

 

Koolitus

Koolituste rubriigist leiad haridusalaseid koolitusteateid, mida kasutajad ka ise lisada saavad. Õpetaja, koolijuhi, haridustehnoloogi jt õpisündmusi vaata täienduskoolituste infosüsteemist.

 

 • eTwinningu koolitus algajatele

  09. Oktoober 2020
  Kahepäevasel koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga.
 • Positiivse õpikeskkonna loomine ja tervist säästev tööviis

  21. September 2020
  Koolitus nii koolide kui lasteaedade õpetajatele oma vaimse ja emotsionaalse tervise väärtustamisest ja hoidmisest ning terve ja turvalise õpikeskkonna loomisest ja hoidmisest.
 • Gümnaasiumi informaatika valikkursuste "Digiteenused" ja "Küberkaitse" juhendajatele mõeldud...

  17. September 2020
  28.09 toimuva koolituse raames tutvustatakse kahe gümnaasiumi informaatika valikkursuse "Digiteenused" ja "Küberkaitse" õppematerjale ning lahendatakse praktilisi ülesandeid.
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud koolitus "Laste ja noorte toetamine leinas ning muutustes"

  10. September 2020
  Laste ja noortega töötavaid oma eriala professionaale oodatakse osalema rahvusvaheliselt tunnustatud koolitusel "Laste ja noorte toetamine leinas ning muutustes". Koolitusel saab osaleda ka Zoome keskkonna vahendusel.
 • KITARRISAATE kujundamine ja praktiline harmoonia Viljandis

  01. September 2020
  Ootame kitarrikursusele kooliõpetajaid ja huviringide juhendajaid ning lihtsalt harrastajaid, kes soovivad laiendada oma oskusi ja teadmisi kitarri mängimisel ja õpetamisel.
 • VÄIKEKANNEL edasijõudnutele Tallinnas

  01. September 2020
  Tule edasijõudnute kursusele kui tunned üksjagu väikekandle repertuaarist, oskad ise edasi anda esmaseid mänguvõtteid ja soovid arendada oma mängutehnikat keerukamate lugude mängimise kaudu.
 • VÄIKEKANNEL algajatele Tallinnas

  01. September 2020
  Peamiselt kooli- ja lasteaia muusiaõpetajatele, huvirigide juhendajatele ja lapsevanematele mõeldud arhailise rahvapilli väikekandle algõpetus.
 • Lugemis-ja kirjutamiseelduste ja oskuste arendamine koolieelses eas PÄRNUS

  03. August 2020
  Lugemis- ja kirjutamisoskus on paljude teiste õpioskuste kujunemise aluseks. Lugemis- ja kirjutamisvalmiduse olemasolu on koolivalmiduse tähtis komponent. Seetõttu ei alahinda keegi alushariduse pedagoogidest vajadust arendada pädevalt neid oskusi.
 • Vabaõhumaal Viljandis

  26. Juuni 2020
  Sisukas puhkus Viljandis maalimisoskuste ja loovuse arendamiseks vabas õhus. Koolitusele "Vabaõhumaal Viljandis" on oodatud kõik maalikunsti ja looduse huvilised. Individuaalse juhendamise tõttu sobib koolitus kõikidele tasemetele. Osalejaid juhendab TÜ VKA kunstide keskuse õppejõud Veiko Klemmer.
 • Lego WeDo 2.0 baaskoolitus

  25. Juuni 2020
  Tartus 25.08.2020, Tallinnas 11.09.2020. Koolituse raames antakse ülevaade LEGO WeDo 2.0 robootikakomplektist, tutvustatakse selle andureid, mootoreid ja ehitusvõimalusi.