Kuidas aidata noorel tulevikuplaanides selgust saada: karjääriteemalised vestlused

Avaldaja Signe Reppo
20.01.2021

Sisu:

*Mis mõjutab noorte karjäärivalikuid - mida silmas pidada arutades noorega tema edasisi plaane, millised küsimused ja teemad noortel esile kerkivad.
*Karjääriteemaline vestlus noorega - kuidas ette valmistada ja läbi viia vestlust, mis toetab noore eneseanalüüsi ja karjääriplaanides selguse loomist. Tehnikaid ja tööriistu karjäärinõustaja praktikast.
*Vestluse läbiviija eneseteadlikkus: minu roll ja hoiakud.

Koolitaja Anna Gramberg on töötanud karjäärinõustamise valdkonnas 2013.aastast, koolitanud karjääriplaneerimise ja eneseanalüüsi teemadel nii noori kui ka täiskasvanuid ning jaganud väljatöötatud metoodikaid teistele karjäärispetsialistidele. Magistrikraad psühholoogias, omab karjäärinõustaja tase 6. kutset, Eesti Karjäärinõustajate Ühingu juhatuse liige.

Registreerumise link: 

https://www.is.ut.ee/pls/ois/!tere.tulemast?leht=OK.AR.ID&id_ay_toimumine=65361&systeemi_seaded=10,1,12,1&sessioon=0

Aiandus, Ajalugu, Algõpetus, Alusharidus, Bioloogia, Disain ja käsitöö, Eesti keel (emakeel), Eesti keel (võõrkeel), Ehitus, Energeetika ja automaatika, Erialakeel, Erivajaduslik, Füüsika, Geograafia, Haridustehnoloogia, Iluteenindus, Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, Informaatika, Inglise keel, Inimeseõpetus, Kaevandamine, Kalandus, Kaubandus, Keemia, Keemiline töötlus, Kehaline kasvatus, Keskkonnakaitse, Kirjandus, Kodundus, Kunst, Käsitöö, Laevandustehnika, Lennundustehnika, Logistika, Loodusõpetus, Majandus, Matemaatika, Meediatehnoloogiad, Meediaõpetus, Mehaanika ja metallitöötlus, Merendus, Metsandus, Militaarõpe, Muusika, Muusika ja esituskunstid, Prantsuse keel, Puitmaterjalide töötlus, Põllumajandus, Rootsi keel, Saksa keel, Soome keel, Tehnoloogiaõpetus, Tekstiili- ja nahatöötlus, Tervishoid ja sotsiaalteenused, Toiduainetöötlus, Transporditehnika, Transpordivahendite juhtimine, Turismi-, toitlustus- ja majutusteenindus, Vara- ja isikukaitse, Vene keel (emakeel), Vene keel (võõrkeel), Veterinaaria, Äriteenused, Õigusteenused, Ühiskonnaõpetus
Õpetaja, Direktor, Huvijuht, Noorsootöötaja, Lapsevanem, Õpilane, Muu
Toimumine täielikult e-õppes
5 tundi
69
29.01.2021
29.01.2021
Signe Reppo
7375959, 5201846
signe.reppo@ut.ee
Haridus- ja Noorteamet