Koolituse lisamine

Koolielu portaali saab koolitusinfot lisada iga registreerunud ja sisse loginud kasutaja. Avaldame koolitusi, mis on seotud haridusvaldkonnaga. Toimetusel on õigus kuulutus selle ebasobivuse korral avaldamata jätta. Koolituse lisamine on tasuta.

1. Koolituse lisamiseks logige sisse ning klikake ülemisel menüüribal „Koolitus“.

2. „Koolituse“ alajaotuses klikake paremal üleval asuvast menüüst „Lisa kursus“.

3. Seejärel täitke nõutud väljad. Punase kastikesega märgitud väljad on kohustuslikud.

a) Pealkiri võiks olla võimalikult lühike, 3-4 sõna.

b) Kui kursus on suunatud eelkõige teatud ainete õpetajatele, siis valige ainete lahtris aine(d), klikates vastava(te)le aine(te)le – nii on teie koolitus pärast ainete alusel sorteerides hästi leitav.

c) „Asukoha kaardi“ puhul sisestage koolituse toimumiskoha aadress. Suurema tõenäosusega leiab asukoha, kui sisestada 'aadress, linn' või 'linn, aadress'. Nt. Tallinn, Tammsaare tee 47. Kui õige koht on leitud, vajutage nuppu „Otsi“. Et toimumiskohta kaardil märkida, vajutage nuppu „Pane märk kaardile“, misjärel märgitakse see koht kaardil ära.

d) Kui olete kõik väljad täitnud, klikake „Salvesta“. Seejärel läheb kuulutus toimetusele ülevaatamiseks. Kuulutuse sobivusel avaldab toimetus selle esimesel võimalusel.

Koolituse otsimine

Koolitusi saab sorteerida aine alusel, valides paremal menüüs „Vali aine“ juures vastava aine. Samuti saab koolitusteateid sorteerida kuupäevade alusel – selleks sisestage paremal „Perioodi alguse“ ja „Perioodi lõpu“ juures kuupäevad, mil soovite koolitusel osaleda.

Haridus- ja Noorteamet