Galina Zaitseva

Lühike kirjeldus: Kunsti- ja inglise keele õpetaja, muuseumipedagoog
Asukoht:

E-maili kontakt:
Kodulehekülg: https://gzaits.weebly.com
Ained: , Inglise keel, Kunst
Rollid: Õpetaja, huvijuht, noorsootöötaja

Minust

Minu töö oli alati seotud õpetamisega. Käesoleval hetkel mina otsin töökohta, mis võimaldaks mulle rakendada minu pedagoogilisi oskusi, et luua kaasaegseid, põnevaid ja loomingulisi projekte ning õppematerjale, läbi viia tunde, töötube ja palju muid.

Olen tegelenud kunstivaldkonnas juba palju aastaid ning kokku puutunud selliste kunstiliikidega nagu maal, graafika, keraamika, skulptuur, klaas ja palju muid. Minu kõige tugevam külg jääb aga digitaalkunst. Oma tööajal olen teinud palju lasteürituste plakateid, bännereid ja voldikuid. Sain ka ennast proovile panna mängudisaini valdkonnas. Samuti ei ole võõras minu jaoks meenete disain.

Minu kõige suurem armastus on jaapani kultuur. Vabal ajal mulle meeldib vaadata jaapani animatsiooni, joonistada, külastada erinevad festivalid (AniMatsuri, UniCon, Nyaaa!, GameOn, MängudeÖÖ jne) ja müüa käsitööd. Viimaste aastate jooksul mina olen pühendanud ennast kostüümide tegemisele ja etendustel osalemisele ehk cosplay-le.

Minul on eriline suhe AniMatsuri Jaapani popkultuuri festivaliga, mille meeskonnas olen juba aastast 2015. Minu peamised ülesanded on välisreiside ja after-party korraldamine ning meenete (t-särgid, rinnamärgid, kleepsud) disain. Festivali ajal korraldan väikseid mänge ning tegelen vajadusel jooksvate ülesantega.

Leian, et minu varasem töökogemus kunstivaldkonnas ja huvialad annaksid juurde palju lisaväärtusi kunstiõpetaja ametile.

Minu CV ja portfoolio on saadaval siin: https://gzaits.weebly.com