Minu Koolielu

Minu Koolielu koondab sisselogitud kasutajale mugavalt kokku töölaua, profiili, postkasti ning teie enda loodud sisu Koolielus - olgu nendeks siis uudised, kuulutused, kursused, õppematerjalid, kollektsioonid või teie algatatud kogukonnad. Samuti saate siit hõlpsa ligipääsu neile kogukondadele, mille liige olete. Minu Koolielu saate lahti teha, klikates ülemises menüüribas "Minu Koolielule".

Minu töölaud
„Minu töölaud“ võimaldab  mugavalt koondada just teile olulise info. Näiteks kui olete bioloogiaõpetaja, saate töölaua seadistada nii, et sellel oleksid viimased õppevara alajaotusesse lisatud bioloogia õppematerjalid; töökuulutused, kus otsitakse bioloogiaõpetajaid; teie lisatud õppematerjalid; nende kogukondade tegevused, kuhu te kuulute jne. „Minu töölaua“ kasutamiseks peate olema sisse loginud. "Minu töölaua" seadistamise juhendi leiate siit.

Minu profiil
"Minu profiil" võimaldab lisada/muuta enda infot, lisada/muuta pilti ehk avatari ning muuta parooli. "Minu profiili seadistamise kohta leiate juhendi siit.

Minu postkast
Koolielu kasutajatel on võimalik üksteisele Koolielu-siseselt kirju saata. Selleks klikake "Minu postkast". Paremal üleval näete kastikest "Kirjuta uus kiri". Lahtris "Kellele" näete oma sõbraks lisatud inimeste nimekirja. Saate valida, kellele kirja kirjutate. Pärast pealkirja ja sisu lisamist vajutage rohelisele kastile "Saada". Kõiki saadetud kirju näete, kui klikkate "Minu postkastis" olles paremal üleval asuvale rohelisele kastile "Saadetud kirjad".

Minu uudised
Koolielu portaali saab uudiseid lisada iga registreerunud ja sisse loginud kasutaja. Uudiste lisamise juhendi leiate siit. "Minu uudiste" all leiate need uudised, mille olete ise Koolielusse lisanud. "Avaldatud uudiste" all on need uudised, mille Koolielu toimetus on üle vaadanud ja heaks kiitnud. "Avaldamata uudiste" all aga need, mis ei ole veel toimetuse poolt heaks kiidetud.

Minu kuulutused
Koolielu portaali saab töökuulutusi lisada iga registreerunud ja sisse loginud kasutaja. Avaldame kuulutusi, kus otsitakse või pakutakse tööd lasteaias või koolis, samuti avaldame eraõpetajate tööpakkumise või -otsimise kuulutusi. "Minu kuulutuste" all näete kõiki enda lisatud kuulutusi. Saate kuulutusi selekteerida, valides "Pakun tööd" või "Otsin tööd". Kuulutuse lisamise juhendi leiate siit.

Minu kursused
Koolielu portaali saab koolitusinfot lisada iga registreerunud ja sisse loginud kasutaja. Avaldame koolitusi, mis on seotud haridusvaldkonnaga. "Minu kursused" koondab teie lisatud kursuseteated. Koolituse lisamise juhendi leiate siit.

Minu õppematerjalid
Siit leiate kõik enda lisatud ja avaldatud õppematerjalid. "Avaldatud" on need õppematerjalid, mille ainemoderaator on üle vaadanud ja heaks kiitnud. 

Minu kollektsioonid
Haridusportaalis Koolielu on üle 7000 õppematerjali. Nende seast otsimine nõuab tihti kannatust, kuid kui olete mingil teemal mõned toredad ja sobivad materjalid leidnud, on hea need ka sobivasse kimpu koguda, et edaspidi oleks neid lihtne leida. Sellist võimalust pakub Koolielu portaali kollektsioonide loomise funktsioon. "Minu kollektsioonide" alt leiate kõik enda loodud kollektsioonid. Kuidas kollektsiooni luua, vaadake siit.

Minu lemmikud
Kui olete mingil teemal mõned toredad ja sobivad õppematerjalid leidnud, oleks hea need ära märkida, et edaspidi oleks neid lihtne leida. Sellist võimalust pakub Koolielu portaali lemmikute loomise funktsioon. Alljärgnev video näitab, kuidas õppematerjale lemmikuteks märkida. "Minu lemmikud" koondab kõik teie poolt lemmikuks märgitud õppematerjalid.

Minu kogukonnad
See lehekülg koondab need kogukonnad, mille liige te olete.

Minu algatatud kogukonnad
Siin näete kogukondi, mille te ise loonud olete.

Kogukonna kutsed
Koolielu kasutajad saavad kutsuda teisi kasutajaid Koolielu kogukondadega liituma. "Kogukonna kutsete" all näete, milliste kogukondadega teid on kutsutud liituma. Kui soovite vastava kogukonnaga liituda, valige "Nõustu". Seejärel olete vastava kogukonna liige.

 

 

 

Haridus- ja Noorteamet