Ljudmilla Rozdestvenskaja

Asukoht:

Minust

Pärast Moskva Ülikooli lõpetamist olen töötanud aasta programmeerijana, ning seejärel asusin tööle kooli. See oli valik kutsumuse järgi, milles ma ei kahtle  käesolevahetkeni.

Olen 20aasta vältel töötanud matemaatika ja informaatika õppejõuna süvendatud keeleõppega erikallakuga klassides kahes  Tallina koolis: praegune õppeasutus Karjamaa Gümnaasium ning  Kesklinna Vene Gümnaasium. Viimased seitse aastat töötasin arendusdirektorina Tallinna Linnamäe Vene Lütseumis. Praegu töötan  Kesklinna Vene Gümnaasiumis haridustehnologina.

Täiskasvand koolitusega tegelen alates 1988 aastast, kui hakkasin osalema koostöös Tallinna Haridusameti ja Tallinna Ülikooliga koostöö seoses seminaride ja kursuste läbiviimisega . Selle aja vältel on minupoolt loetud kursused Prantsuse pedagoogika töökodadest, matemaatika õpetamise metoodika, alates 2004aastast   ИКТ väljaõpe ja koolijuhtimine. Perioodil 1988 kuni mai 2009a. olen lugenud üle 1000 tunni kursuseid erinevate kvalifikatsiooni taseme tõstmise koolitustel. 

Alates 2004 aastast teen koostööd Tiigri Hüppe projektiga, alates 2006a olen treeneriks projektis Digi Tiiger. Selle aja vältel 60- tundi õpet ИКТ kasutamiseks aines, minu gruppidest on osavõtnud üle 250 Tallinna koolide õpetaja. Uute e-kursuste väljatöötamine ning virtuaalse keskkonna parendamise õpe kuulub samuti minu huvidesse.