Voicethread

Ingrid Maadvere

Avaldaja Ingrid Maadvere
18.08.2009 Kommentaarid (4)

, ,

Ajalugu, Algõpetus, Alusharidus, Bioloogia, Eesti keel (emakeel)... +

Kirjeldus

Esitluste jagamise ja kommenteerimise keskkond

Voicethred võimaldab üles laadida erinevaid faile ja neid siis mikrofoni abil kommenteerida. Esitlusi saab jagada teistega. Tasuta saab teha piiratud arvu esitlusi.

12. jaanuaril 2009. aastal toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis Koolielu portaali IKT infotund "Veebipõhised vahendid helitöötluseks". Ühe osana õpetas Margit Timakov kasutama Voicethread'i keskkonda.

Video on vaadeldav Mozilla Firefox'i ja Safari brauseritega.

Urmas Tokko koostatud juhend

Veebiaadress

http://voicethread.com/#home


  • Imbi Raudkivi
   Imbi Raudkivi

   Mul on selles keskkonnas toimetamise kohta paar küsimust. Kuulasin, vaatasin materjali. Ei ole sellisest võimalusest üldse kuulnudki, aga pakub huvi küll - uued võimalused. Et kui ma nüüd tahan oma Prezi esitlust vm näiteks helindada, siis: kas selleks peab olema kindlasti mikrofon (mul pole); ja kui soovin seda "jagada", et "kommenteerida", siis kas saan seda teha ainult blogis, kodulehel jms keskkonnas (jälle pole)? Ilmselt tobedad küsimused, aga küsin ikkagi.

   • Ingrid Maadvere
    Ingrid Maadvere

    Mikrofon peab olema. Paljudel sülearvutitel on sisseehitatud mikrofon ka. Jagada saab ka Voicethreadi keskkonnas. Selleks ei pea olema blogi.

    • Triinu Pääsik
     Triinu Pääsik

     Lisamaterjalid ja juhendid asuvad eestikeelsena ka siin: http://voicethread.edicypages.com/et

     • Eda Vaino
      Eda Vaino

      Võtsin kohe soovitusest kinni ja tegingi oma esimese helindatud esitluse just kaunitele lihavõttepühadele mõeldes. Igalj uhul õppisin palju ja olen väga rahul, et omandasin midagi sellist, millest ennem ei olnud aimugi.

      https://voicethread.com/share/10624187/

       

     Haridus- ja Noorteamet