Crossword Labs

Ingrid Maadvere

Avaldaja Ingrid Maadvere
21.09.2016 Kommentaarid (0)

, Ajalugu, Algõpetus, Alusharidus, Bioloogia... +

Kirjeldus

Ristsõnade loomine veebis

Crossword Labs on lihtsalt kasutatav ingliskeelne veebikeskkond, kus on võimalik kiirelt luua ristsõnu, neid salvestada, teistega jagada ja lahendada.

Keskkonda saab luua oma kasutajakonto, mis võimaldab luua ristsõnu, nende vastuseid võtmesõnaga kaitsta, määrata nende privaatsust. Samuti saab varem koostatud ristsõnu muuta, jagada ja kustutada. Kasutajakonto loomine on tasuline. Ühekordne tasu on $ 9.95.

Ristsõnu saab koostada ka ilma kasutajakontota. Sellisel juhul on loodud ristsõnad avalikud ja neid ära kustutada ei saa. Samuti tuleb hilisemaks kasutamiseks juurdepääsulink endale salvestada, sest puudub kasutajakonto, millega salvestatud ristsõna siduda. Muud funktsioonid on samad, mis kasutajakonto kasutamisel.

Crossword Labs’i keskkond võimaldab ristsõnu salvestada oma seadmesse pdf-ina (nupp PDF) või Word-failina (nupp Word). Viimase variandi korral on võimalik tehtut arvutis, Word’is lahendada. Ristsõna saab jagada ka sotsiaalmeedia või e-posti abil. Sotsiaalmeedias või e-postiga jagamisel genereerib keskkond lingi ning ristsõna saab lahendada otse Crossword Labs’i keskkonnas. 

Juhend (Katrin Uurman): https://koolielu.ee/waramu/view/1-10d64cef-7f41-416b-b996-ac0eb0535ec4

Veebiaadress

https://crosswordlabs.com/