E-Õppe Uudiskirjal on veebis uus kodu!


Avaldaja:admin07. September 2015

Kõik, kõik on uus septembrikuus, isegi e-Õppe Uudiskiri! Alates sellest õppeaastast saab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt väljaantavat e-õppe teemalist uudiskirja lugeda Koolielu portaalist.

E-Õppe Uudiskirjal oli pikka aega eraldi veeb. Õpetajate kogukond on aga harjunud igapäevaselt Koolielu portaalist haridusuudiseid jälgima ning digitaalset õppevara kasutama. Nii sündiski otsus tuua kolm korda aastas väljaantav uudiskiri oma seniselt veebiaadressilt Koolielu portaali üle, uus aadress on http://koolielu.ee/uudiskiri. E-õppe uudiskirja arhiivi leiab aadressilt uudiskiri.e-ope.ee.

Mida kujutab endast e-õppe uudiskiri? 32-leheküljeline väljaanne koondab e-õppe teemasid igalt haridustasemelt, soovitusi ja nõuandeid e-õppe rakendamiseks koolides ja lasteaedades jagavad oma ala meistrid. Räägime juttu e-õppega aktiivselt tegelevate õpetajatega, tutvustame uusi põnevaid veebipõhiseid töövahendeid ja keskkondi. Siit leiab edulugusid, intervjuusid, persoonilugusid, töölehti, mis pakuvad õpetajatele ideid ja inspiratsiooni ka enda tundide tarbeks!

Uudiskiri on kättesaadav paberkandjal ja veebipõhisena. Kui soovite endale tasuta paberkandjal eksemplari, pöörduge palun uudiskirja toimetaja poole: laura.vetik@hitsa.ee. Head lugemist ja toredat e-õppeaastat kõikidele!

Tule ja tutvu e-õppe põnevama maailmaga: http://www.koolielu.ee/uudiskiri

Foto: Terje Lepp