Veebiseminarid koguvad populaarsust


Avaldaja:Laura Vetik07. September 2015

Eelmisel õppeaastal korraldas HITSA 39 veebiseminari, milles osales üle 1200 inimese. Uuest õppeaastast muutub veebiseminaride veebikeskkond, samuti täiendatakse teemaderingi.

Kokku oli 2014/15. õppeaasta jooksul veebiseminaridele registreerunud 1864 ning osales 1256 inimest. Võrreldes eelmise aastaga on arvud kasvanud – mullu registreerus 1030 ja osales 703 inimest. Kõik toimunud veebiseminarid on järelvaadatavad haridustehnoloogide kodulehel.

Alates septembrist hakkavad veebiseminarid toimuma uues veebikeskkonnas Webex, mis toob kaasa suurema töökindluse ning rohkem esitlusvõimalusi seminari pidajale.

Tasuta, regulaarselt ja mugavalt teadmiste jagamise võimalust tuleb nutikalt ära kasutada – tuleval õppeaastal on plaanis veelgi suurendada kuulajaskonda ja rikastada teemade valikut.  Eesmärk on kaasata rohkem õpilasi, vanemaid, spetsialiste ja koole ning kajastada üldisemaid, kuid väga olulisi ühiskondlikke teemasid. Kindlasti pakume ka edaspidi ametialaseid teadmisi haridustehnoloogidele, jätkates traditsioonilist uute töövahendite tutvustamist.

Soovime HITSA veebiseminaridest kujundada koha, kus õpilased saaksid jagada teadmisi eakaaslastega ja harjutada esinemisjulgust ning õpetajad ammutada töö jaoks inspiratsiooni ning uuenduslikke õpetamismeetodeid. Hea meelega ootame ettepanekuid põnevate teemade kohta ning veebiseminari korraldamise sooviavaldusi!


Ootame teid liituma veebiseminaride kuulajaskonnaga! Lisainfo: inga.koue@hitsa.ee.


Autor: Julia Šmakova, HITSA Innovatsioonikeskuse projektijuht