Keeltekuu

 • Nädala äpp: Memrise

  Nädala äpp: Memrise

  03. Märts 2016
  Memrise on mugav mälu treenimise äpp, mida saab kasutada nii arvutis kui ka nutitelefonis. Äppi tutvustab inglise keele ainemoderaator Kristi Vahenurm.
 • Koolielus algas keeltekuu

  Koolielus algas keeltekuu

  01. Märts 2016
  Märtsis ehk keeltekuul toovad Koolielu ainemoderaatorid teieni uue ja huvitava IKT vallas eesti ja vene keeles ning kirjanduses, inglise, saksa, rootsi, soome ja prantsuse keeles.
 • Sharing is caring! Õpetajad koguvad parimaid keeleäppe

  Sharing is caring! Õpetajad koguvad parimaid keeleäppe

  01. Märts 2016
  Koolielu portaalis on märtsikuu kuulutanud keeltekuuks, mis tähendab, et kajastatakse rohkem keeleõppes toimuvat. Selleks, et pilti rikastada, otsustasime asuda õpetajatega koostöös koguma keeleteadmisi arendavaid äppe ja valida välja parimad.
 • Õpilaskonkurss „Kirjandusraal 2016“ toimub kümnendat korda

  Õpilaskonkurss „Kirjandusraal 2016“ toimub kümnendat korda

  09. Oktoober 2015
  Nõo Reaalgümnaasium ja Tartu Tamme Gümnaasium korraldavad koostöös Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eduard Vilde Muuseumi ning Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega veebipõhiste õppematerjalide konkursi „Kirjandusraal 2016“.
 • Ainekuud: Selgus alguskuu parim õppematerjal

  Ainekuud: Selgus alguskuu parim õppematerjal

  09. Oktoober 2015
  HITSA kutsus õpetajaid ainekuude raames Koolielu portaali õppematerjale lisama. Iga kuu lõpus valivad Koolielu ainemoderaatorid välja vastava ainevaldkonna parima õppematerjali. Alguskuu parima õppematerjali autor on Kalle Lina.
 • Innovaatilised õpilood: "Mängu loomine" ja "Luuletuste lavastamine"

  Innovaatilised õpilood: "Mängu loomine" ja "Luuletuste lavastamine"

  30. September 2015
  Kuidas õpetada uut moodi? Üheks võimaluseks on õpilood. Õpilugude kasutamise võimalusest kirjutab HITSA haridustehnoloog Ingrid Maadvere.
Harno logo