Alguskuu

 • Programmis Noored Kooli alustab tänavu rekordarv osalejaid

  Programmis Noored Kooli alustab tänavu rekordarv osalejaid

  15. Mai 2020
  Programmi Noored Kooli 14. lennus alustab 44 osalejat. Suvise ettevalmistuskoolituse käigus saavad nad vajalikud baasoskused, et asuda sügisel tööle programmi partnerkoolides üle Eesti.
 • Koolielu veebikursus “Lastega digijutustust looma!”

  Koolielu veebikursus “Lastega digijutustust looma!”

  04. Oktoober 2016
  Oktoobrikuus ootame alushariduse õpetajaid alushariduse diginarratiivi veebikursusele "Lastega digijutustust looma!", mis toimub Koolielus kogukondade osas 10.-21. oktoobril. Kursus sobib õpetajatele, kes õpetavad 5-6-aastaste ja 6-7-aastaste rühmades.
 • Tarkusepäeval algab EENeti arvutijoonistuste võistlus „Ajarada“

  Tarkusepäeval algab EENeti arvutijoonistuste võistlus „Ajarada“

  31. August 2016
  Juba 15. korda toimub EENeti arvutijoonistuste võistlus, mis tänavu on esmakordselt pühendatud ajalooteemadele. Võistlusele on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud, pilte saab esitada 1. septembrist kuni 18. novembrini.
 • Mõisa kooli!

  Mõisa kooli!

  18. August 2016
  Viimastel aastatel on loodud tänuväärselt palju võimalusi õppida ka väljaspool kodust klassiruumi. Oma pakkumise teevad nüüd ka mõisakoolid.
 • HEV-õppevara on kättesaadav Innove e-poest

  HEV-õppevara on kättesaadav Innove e-poest

  02. August 2016
  Alates 1. juunist 2016 on Innove uuenenud e-poest soovijatel võimalik tellida paberkandjal HEV-õppevara kõigile vanuseastmetele. Praegu tellides jõuab õppevara kooli alguseks ka kohale.
 • Ettevõtlusküla - õppimine mängu abil

  Ettevõtlusküla - õppimine mängu abil

  06. Juuli 2016
  Ettevõtlusküla programmid on suunatud nii lasteaialastele kui ka alg- ja põhikooliõpilastele.
 • Riik suunab 1,5 miljonit eurot noorte teadushuvi tekitamisse

  Riik suunab 1,5 miljonit eurot noorte teadushuvi tekitamisse

  05. Juuli 2016
  Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi allkirjastas 1,5 miljoni euro suuruse teaduse populariseerimise meetme „Teeme+“, mille eesmärk on suurendada õpilaste huvi loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia (LTT) erialade vastu.
 • Äpp, mis aitab nutimaailmast väljuda

  Äpp, mis aitab nutimaailmast väljuda

  29. Juuni 2016
  Uudis, et Lastekaitse Liit on loonud uue Sõber Karu äpi, mis suunab lapsevanemad lapsega koos sisukalt ühist aega veetma, võttis esialgu nõutuks – kas lood on juba nii kehvad, et vanemad vajavad äppi, mis neile lapse olemasolu meelde tuletaks? Õnneks siiski mitte. Loe artiklist lähemalt!
 • Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  31. Mai 2016
  Õppeaasta jooksul ilmus seitsmel ainekuul 153 temaatilist artiklit ja uudist, toimus 13 veebiseminari, viidi läbi 2 veebikursust, ilmus 28 nädala äppi, tutvustati 9 töövahendit, 9 õpilugu ning toimus 10 projekti/konkurssi ja aktsiooni.
 • GPS-kunsti projekti tulemus

  GPS-kunsti projekti tulemus

  28. Oktoober 2015
  Kunsti- ja liikumiskuu raames oli õpetajatel võimalus tutvuda sellise põneva asjaga nagu seda on GPS-kunst. Projekti käigus lõid õpilased spordirakendusi kasutades kunstiteose.
Haridus- ja Noorteamet