Kunsti- ja liikumiskuu

 • Veebipõhine fotokonkurss-näitus „Minu kodukoha QR-kood“

  Veebipõhine fotokonkurss-näitus „Minu kodukoha QR-kood“

  07. November 2016
  QR-koodi fotokonkurss-näitusel võivad osaleda kõik õpilased, kes soovivad fotot ja fotokunsti siduda nutiseadmetega. Konkurss kestab 7.-30. novembrini.
 • Loomehäki võitis kunstiteoste seletaja

  Loomehäki võitis kunstiteoste seletaja

  03. Oktoober 2016
  Tallinna Ülikoolis lõppenud rahvusvahelise loomehäki võitjaks tuli võistkond The Artsy Game, kelle idee on luua mobiilirakendus, mis teeb kunstimuuseumis käimise lõbusaks ja harivaks.
 • Kehaline kasvatus Sportlyzeriga

  Kehaline kasvatus Sportlyzeriga

  31. August 2016
  Mis juhtuks, kui õpilased hakkaksid kehalise kasvatuse tunde korraldama endale ise, mitte ei ajaks tunniplaanis näpuga järge? Ja kuidas aitaks siin kaasa tarkvara Sportlyzer?
 • Tarkusepäeval algab EENeti arvutijoonistuste võistlus „Ajarada“

  Tarkusepäeval algab EENeti arvutijoonistuste võistlus „Ajarada“

  31. August 2016
  Juba 15. korda toimub EENeti arvutijoonistuste võistlus, mis tänavu on esmakordselt pühendatud ajalooteemadele. Võistlusele on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud, pilte saab esitada 1. septembrist kuni 18. novembrini.
 • Mõisa kooli!

  Mõisa kooli!

  18. August 2016
  Viimastel aastatel on loodud tänuväärselt palju võimalusi õppida ka väljaspool kodust klassiruumi. Oma pakkumise teevad nüüd ka mõisakoolid.
 • Uued näitused Kullo Lastegaleriis

  Uued näitused Kullo Lastegaleriis

  08. August 2016
  Kullo Lastegaleriis on avatud kolm uut näitust - fotonäitus "Pea pilvedes", maalid koertest "Mustikas ja tema sõbrad" ja näitus kaartidest "Taevasina".
 • Riik suunab 1,5 miljonit eurot noorte teadushuvi tekitamisse

  Riik suunab 1,5 miljonit eurot noorte teadushuvi tekitamisse

  05. Juuli 2016
  Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi allkirjastas 1,5 miljoni euro suuruse teaduse populariseerimise meetme „Teeme+“, mille eesmärk on suurendada õpilaste huvi loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia (LTT) erialade vastu.
 • Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  31. Mai 2016
  Õppeaasta jooksul ilmus seitsmel ainekuul 153 temaatilist artiklit ja uudist, toimus 13 veebiseminari, viidi läbi 2 veebikursust, ilmus 28 nädala äppi, tutvustati 9 töövahendit, 9 õpilugu ning toimus 10 projekti/konkurssi ja aktsiooni.
 • Nutikas isadepäev Vanalinna Hariduskolleegiumi algklassides

  Nutikas isadepäev Vanalinna Hariduskolleegiumi algklassides

  09. November 2015
  Vanalinna Hariduskolleegiumi algklassides on traditsiooniks saanud, et isadepäeva puhul osalevad päevakangelased ainetundides või annavad ise oma lastele tunde. Näiteks tantsivad isad tüdrukutega koos balletitunnis või mängivad pallimänge ning osalevad teatevõistlustel.
 • Veebipõhise kunstikonkursi „Minu nimi ja GRAFITI“ tulemused

  Veebipõhise kunstikonkursi „Minu nimi ja GRAFITI“ tulemused

  09. November 2015
  Oktoober oli Koolielus lisaks muusikale ja liikumisele ka kunstikuu, mille raames toimus õpilastele veebipõhine konkurss „Minu nimi ja GRAFITI“.
Haridus- ja Noorteamet