AINEKUU: Koolielus algas sotsiaalainete kuu


Avaldaja:Kristi Semidor01. Veebruar 2016

Veebruaris ehk sotsiaalainete kuul toovad Koolielu ainemoderaatorid teieni uue ja huvitava IKT vallas inimeseõpetuses, ajaloos, ühiskonnaõpetuses, meediaõpetuses ning majandus- ja ettevõtlusõppes.

Artiklid 
Koolielu ainemoderaatorite eestvedamisel tuuakse esile ainevaldkondlikke uudiseid ja kirjutatakse artikleid digiajastu trendidest, aga ka põnevatest või ühiskonnas muret tekitavatest teemadest. 

Nädala äpid 
Iga nädal tutvustatakse õppetöö läbiviimiseks kasulikke äppe, töövahendeid või veebikeskkondi. 

Veebiseminar 
Sotsiaalainete kuul toimub veebiseminar „Seksuaalkasvatuse metoodikad”, mille viib läbi Koolielu inimeseõpetuse ainemoderaator Eva Palk esmaspäeval, 15. veebruaril kella 19.00-20.00. Kuulajate-vaatajate nõudmisel toimus ka teine veebiseminar ehk "Seksuaalkasvatuse metoodikad 2"

Kuu parim õppematerjal 
Kuu lõpus valime parima sotsiaalainete õppematerjali. Kutsume õpetajaid oma ainekuul Koolielu portaali õppematerjale lisama - iga kuu lõpus valivad vastava kuu ainemoderaatorid välja kuu parima õppematerjali, mille autor saab nutika auhinna. Õppematerjale võib lisada Koolielu portaali igal ajal - ainemoderaatorid valivad ka detsembri-, aprilli- ja maikuus kõigi 1. juunist 2015 kuni 1. maini 2016 lisatud õppematerjalide hulgast välja parimad. 

Sotsiaalainete kuud modereerivad inimeseõpetuse ainemoderaator Eva Palk, kes töötab Pärnu-Jaagupi, Pärnu Koidula Gümnaasiumis ning Pärnu Ühisgümnaasiumis, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainemoderaator Madli-Maria Naulainen, kes õpetab Kuressaare Gümnaasiumis, meediaõpetuse ning  majanduse ja ettevõtluse teemasid koordineerib Mari-Liis Tikerperi Avinurme Gümnaasiumist. 

Loe ka: Koolielu portaalis algavad ainekuud

Foto pärit Youtube'ist

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet