Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse sisseastujate arv teeb rõõmu


Avaldaja:Madli Leikop13. August 2019

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusesse on sisseastumiseks esitatud ligi1400 avaldust. Põhivastuvõtt on lõppenud ja 90% õppekohtadest on tänase seisuga täidetud.

Selle aasta kõige populaarsemateks erialadeks osutusid kokk ja abikokk, pagar ja kondiiter, juuksur,  veokorraldaja, noorem tarkvaraarendaja, ärikorraldaja, puhastusteenindaja, keevitaja, multimeedia spetsialist ja laotöötaja. Eriti rõõmustab see, et HITSA IT Akadeemia programmiga koostöös loodud tarkvaraarendaja uus 4-aastane õppekava on päris populaarseks saanud ja avalduste arv on kaks korda suurem kui õppekohti. See eriala on suunatud tublidele põhikoolilõpetajatele, kes soovivad omandada lisaks keskharidusele ka IT- erialaseid oskusi ning plaanivad ühtlasi hiljem õpinguid ülikoolis jätkata. 

„Õppidasoovijate usalduse saamiseks ja loomiseks oleme aastate jooksul kõvasti teinud sihipärast tööd ning tänaseks on kooli praegused õpilased ja eriti vilistlased muutunud kooli suurimateks eestkõnelejateks. Aastatega on koolil väljakujunenud tulemuslik koostöö tööandjatega ja saame vabalt öelda, et meie vilistlased on tööturul kõrgelt hinnatud ja nõutud. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusesse tullakse õppima, sest usutakse meie õppetöö kvaliteeti,” rääkis IVKHK direktor Hannes Mets.

Populaarsete õppekavade kõrval on ka mitmeid erialasid, kus vabadele kohtadele vastuvõtt kestab veel edasi. Huvilistel tasub kooliga kindlasti ühendust võtta kuni augusti lõpuni. 

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses õpitakse eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt. Valida saab ligi 50 eriala vahel. 

Rohkem informatsiooni siit

Allikas ja foto: IVKHK pressiteade

Samal teemal: