Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

Getter Jaani ja Eeva Talsi sütitavad noori inspireerivat koolitundi andma


Avaldaja:Madli Leikop07. September 2019

Lauljatarid Getter Jaani ja Eeva Talsi kutsuvad õpilasi registreeruma inspiratsioonipäevale “Superstaaridega koolitunnis”.

Kohtumisel noortega aitavad artistid 9.-12. klasside õpilastel õpetajate päevaks ette valmistada eriti ägeda koolitunni.

Getter Jaani leiab, et õpetajate päeval ise õpetaja kingadesse astumine on suurepärane võimalus mõistmaks, milline vägev amet see tegelikult on. “Kui mõtlen tagasi enda koolipäevadele ja õpetajatele, siis ma saan julgelt öelda, et mul väga vedas. Igal õpetajal oli oma kindel meetod, kuidas tund teha huvitavaks ning kuidas võita õpilaste tähelepanu. Ma väga imetlen ja austan neid. Minu tööks ja kireks on laulmine, seega annan parima, et jagada õpilastele pisut lavakogemust ning soovitusi, kuidas publiku tähelepanu võita, kuna õpetajate päeval tuleb ju õpilastel omavanuste ees huvi äratada mitmekümneks minutiks,” selgitas Jaani.

Inspiratsiooniseminarid toimuvad 24. septembril Tartus SparkDemo keskuses ja 1. oktoobril Tallinnas Kultuurikatlas. Tartu seminaril on noori innustamas muusik Eeva Talsi ja armastatud õpetaja Eerik Säre Jaan Poska gümnaasiumist, Tallinnas aga lauljatar Getter Jaani ja õpetaja Jaak Juske Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Koos selgitatakse välja, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja milliseid nippe publiku võitmiseks tuleb tundi kaasa võtta.

Vaata lähemalt Innove kodulehelt.