Reaalainete kuu

 • Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  Koolielu ainekuud kokkuvõetuna

  31. Mai 2016
  Õppeaasta jooksul ilmus seitsmel ainekuul 153 temaatilist artiklit ja uudist, toimus 13 veebiseminari, viidi läbi 2 veebikursust, ilmus 28 nädala äppi, tutvustati 9 töövahendit, 9 õpilugu ning toimus 10 projekti/konkurssi ja aktsiooni.
 • Selgus novembrikuu parim õppematerjal

  Selgus novembrikuu parim õppematerjal

  09. Detsember 2015
  HITSA kutsub õpetajaid ainekuude raames Koolielu portaali õppematerjale lisama. Iga kuu lõpus valivad Koolielu ainemoderaatorid välja vastava ainevaldkonna parima õppematerjali. Reaal- ja tehnoloogiaainete kuu parimaks valitud õppematerjali pani kokku Birgy Lorenz.
 • Ainekuu raames toimuvale meisterdamisüritusele oodatakse nii õpilasi kui õpetajaid

  Ainekuu raames toimuvale meisterdamisüritusele oodatakse nii õpilasi kui õpetajaid

  23. November 2015
  Ootame huvilisi Koolielu reaal- ja tehnoloogiaainete kuu lõpetuseks ja algava advendiaja sissejuhatuseks meiega koos meisterdama. "Meisterdame koos" üritus kestab 23.-29. novembrini 2015.
 • Nädala äpp: 3D Creationist - 3D modeling on piiratud võimalustega, aga väga lihtne

  Nädala äpp: 3D Creationist - 3D modeling on piiratud võimalustega, aga väga lihtne

  11. November 2015
  „Selle asemel, et telefonist või tahvlist Facebooki või Youtube’i videoid vahtida või mõne mänguga aega surnuks lüüa, võiks hoopis proovida midagi disainida,“ soovitab ainemoderaator Ahti Pent.
 • Nädala äpp "MyScript Calculator"

  Nädala äpp "MyScript Calculator"

  03. November 2015
  MyScript Calculator on matemaatika abimees-kalkulaator, mis tuvastades näpuga kirjutatud numbrid ja tehted, arvutab vastuse. Äppi tutvustab matemaatika ainemoderaator Laine Aluoja Türi Põhikoolist.
 • Koolielus algab reaal- ja tehnoloogiaainete kuu

  Koolielus algab reaal- ja tehnoloogiaainete kuu

  02. November 2015
  Novembrikuu on Koolielu portaalis kuulutatud reaal- ja tehnoloogiaainete kuuks. Ainekuud modereerivad Koolielu ainemoderaatorid Laine Aluoja, Mari Tõnisson, Ahti Pent, Jürgo Nooni, Raili Kaubi ning Siret Lahemaa.
Haridus- ja Noorteamet