Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

Asjade interneti ja Big Data ekspert Mark Torr peab IT Kolledžis avaliku loengu


Avaldaja:Madli Leikop30. August 2016

6. septembril kell 12.00 peab IT Kolledžis avaliku loengu asjade interneti ja Big Data hinnatud ekspert Mark Torr, kes on Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni analüütika ja IoT valdkonna vastutav tootejuht.

Loengut modereerib Primend OÜ tegevjuht Toomas Mõttus.

Mark Torr on andmehalduse, analüütika ja aruandluse vallas töötanud üle 20 aasta, enamik sellest möödus juhtivatel kohtadel SAS Instituudis. Ta on töötanud klientidega üle maailma ja kõikidest valdkondadest, aidates neil näha, kuidas analüütikaga andmed ettevõttele tõeliseks väärtuseks muuta. Mark Torr on analüütika ja suurte andmete valdkonnas tuntud tegija, kes on rääkinud mitmetel konverentsidel, lisaks on Mark aktiivne ja väärtustatud blogija ning arvamusliider IoT ja Big Data teemadel.

IT Kolledži loengul keskendub Mark IoT ja analüütika visioonile aastaks 2020 ning räägib juba olemasolevatest ja töötavatest lahendustest. Mark on tuntud oma elavate ja praktilistest näidetest tulvil loengute poolest, mis on ühtlasti inspireerivad kui ka kohe praktikasse rakendatavad.

Mark Torri toob Eestisse Microsoft ning peaesinemine toimub 7. septembril Microsofti aasta partneri Primend OÜ korraldataval analüütikale keskenduval ärikonverentsil "Analüütikaga edukaks!".  

„Meil on suurepärane võimalus võõrustada Eestis oma ala eksperti, kes on põnevil võimalusest jagada oma teadmisi lisaks meie ärikonverentsil osalejatele ka Eesti Infotehnoloogia Kolledžis avaliku loengu raames,“ ütles Primend OÜ tegevjuht Toomas Mõttus.

Avalik loeng on inglise keeles ja toimub IT Kolledži õppehoones Mustamäel, Raja 4C auditooriumis 314.
Avalikust loengust toimub ka otseülekanne IT Kolledži kodulehel.

Liitu avaliku loenguga http://www.facebook.com/events/1155752311134587/>">Facebookis.

IT Kolledži avalike loengute sarjas esinevad silmapaistvad praktikud ja teoreetikud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnast eesmärgiga tutvustada nii tudengitele kui laiemale avalikkusele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia olulisi kontseptsioone, arenguid ja teooriaid. Üritused on tasuta ja avatud kõigile soovijatele.

Allikas: korraldaja pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: