Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

Tartu Ülikool ja õpilasesinduste liit kutsuvad õpilasi õpetajaid tänuvideoga märkama


Avaldaja:Madli Leikop02. September 2016

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituut ja Eesti Õpilasesinduste Liit kutsuvad õpilasi märkama imelisi õpetajaid ja üllatama neid õpetajate päeval ühe toreda tänuvideoga.

Haridus- ja Teadusministeeriumi andmetel oli eelmisel õppeaastal Eestis 24 693 õpetajat. „Nende hulgas on kindlasti palju neid, kelle kohta võiks julgelt öelda, et tegu on imeliste õpetajatega. Kahjuks seda aga alati välja ei öelda. On aeg õpetajatele näidata, et neid väärtustatakse, neid hinnatakse ja armastatakse,“ kutsub Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist Tuuli Hiiesalu kõiki õpilasi üles oma lemmikõpetajaid tunnustama.

Algatuses osalemiseks tuleks mõelda oma lemmikõpetaja peale, leida üles see, mis teeb temast Õpetaja suure algustähega ja haarata videokaamera. Video imelisele õpetajale võiks olla kuni kaks minutit pikk ja jutustada sellest, miks just see õpetaja on eriline ning väärib suurt tunnustust. 

Videode tegemiseks on aega terve tarkuse- ehk septembrikuu. Valminud videod tuleks saata aadressil imelineopetaja@gmail.com.  Palume hoida videod 5. oktoobrini saladuses, sest täpselt õpetajate päeval avaldame kõik saabunud videod Facebook´is imelise õpetaja autahvlil: https://www.facebook.com/imelineopetaja. Sellel lehel võib ka juba näha ühte näidisvideot, mis õpetajale tehtud. 

Allikas: TÜ pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: