Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

E-kursuse kvaliteedimärgi saajad on selgunud


Avaldaja:Madli Leikop02. Mai 2019

Selgunud on „E-kursuse kvaliteedimärk 2019“ taotlusvooru tulemused. Aasta e-kursus kuulutatakse välja 29. mail seminaril Tartu Ülikoolis, kus antakse pidulikult üle ka tunnistused kvaliteedimärgi saanud e-kursuste autoritele.

Palju õnne kõigile autoritele!

„E-KURSUSE KVALITEEDIMÄRK 2019“ ANTAKSE VÄLJA JÄRGMISTELE E-KURSUSTELE:

Anatoomia ja füsioloogia                                                                                      
Eha Hõrrak, Marelle Grünthal-Drell / Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Andmebaasisüsteemid
Žanna Gratšjova, Natalja Ivleva / Tallinna Tehnikaülikool

Auditing environmental impacts of infrastructure
Tuuli Rasso, Krislin Kivi, Kaire Kuldpere, Viire Viss, Kristiina Visnapuu, Silver Jakobson / Tartu Ülikool, Riigikontroll

Auditing water issues
Tuuli Rasso, Kaire Kesküla, Krislin Kivi, Viire Viss, Airi Andresson, Akis Kikas, Aulent Guri, Heinrich Lang, Michael Stassart / Tartu Ülikool, Riigikontroll

Biokeemia
Ly Villo / Tallinna Tehnikaülikool

Bioloogia ning elustiku kaitse erialaseminar
Marko Mägi, Maris Hindrikson, Aveliina Helm, Urmas Saarma, Maia Kivisaar, Jaanus Remme, Tiina Tamm, Andres Ainelo, Silva Lilleorg, Ivan Kisly, Mari Tagel, Ene Voolaid, Margus Leppik, Ants Kurg, Raivo Mänd, Arne Sellin, Taavi Virro, Maarja Öpik, Tanel Vahter, Toomas Tammaru, Pille Mänd, Sirli Rosendahl, Ingrem Metsik, Ingmar Tulva, Siim-Kaarel Sepp, Marju Keis, Inga Hiiesalu, Susanna Vain, Tuul Sepp / Tartu Ülikool

Diskreetne matemaatika
Harri Lensen, Margus Kruus / Tallinna Tehnikaülikool

Ehitusinfo modelleerimise alused
Raido Puust / Tallinna Tehnikaülikool

Ettevalmistus füüsikaolümpiaadiks
Kelli Hanschmidt, Urmo Visk / Tartu Ülikool

Ettevalmistus keemiaolümpiaadiks II
Vladislav Ivaništšev, Heigo Ers, Verner Sääsk / Tartu Ülikool

Ettevõtlus
Helen Kiis / Tallinna Tehnikakõrgkool

Eureka Start
Darja Lavõgina / Tartu Ülikooli teaduskool

Finantsvahendus
Irina Malkus / Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Hüdro- ja pneumoajam
Vladimir Kuts, Ellen Parik / Tallinna Tehnikaülikool

Introduction to environmental auditing in the public sector
Tuuli Rasso, Krislin Kivi, Kaire Kuldpere, Viire Viss, Kristiina Visnapuu, Silver Jakobson / Tartu Ülikool, Riigikontroll

Juhtimine
Krista Jaakson, Maaja Vadi, Kulno Türk, Toomas Haldma, Veronika Krassavina, Eneli Kindsiko, Maret Ahonen / Tartu Ülikool

Kirjutamisseminar
Riina Reinsalu, Sirli Zupping, Miina Norvik, Maigi Vija / Tartu Ülikool

Kliiniline farmaatsia
Jana Lass, Marika Saar / Tartu Ülikool

Majandusmatemaatika
Kirsti Rumma, Raili Lahi, Jelena Matina / Tallinna Tehnikaülikool

Matemaatika riigieksamiks ettevalmistav e-toega kursus
Päivo Simson, Anne Küüsmaa, Hele Kiisel, Esta Erit, Märt Sildvee / Tallinna Tehnikaülikool

Minu keha ja ravimid
Malle Kuum, Külli Jaako, Anti Kalda / Tartu Ülikool

Philosophical Disagreements
Kadri Simm, Bryan Frances, Mats Volberg, Endla Lõhikivi, Jaana Eigi, Toomas Lott, Bruno Mölder, Francesco Orsi, Ave Mets, Edit Talpsepp-Randla, Eva Piirimäe, Alex Davies, Pärtel Piirimäe / Tartu Ülikool

Programmeerimine
Eno Tõnisson, Reimo Palm, Merilin Säde, Jaan Janno, Aivar Annamaa, Varmo Vene, Helle Hein / Tartu Ülikool

Religioosne fundamentalism ja radikaalne poliitika
Ain Riistan, Olga Schihalejev, Roland Karo, Anne Kull / Tartu Ülikool

Sissejuhatus muusikateraapiasse
Kadri Arula / Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Statistika
Ako Sauga / Tallinna Tehnikaülikool

Taimse toorme tehnoloogilised protsessid
Katrin Laos / Tallinna Tehnikaülikool

Tervisedenduslik projekt
Piret Simm-Pärle / Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Toidufüüsika ja struktuur
Katrin Laos / Tallinna Tehnikaülikool

Täiendavaid teemasid koolimatemaatikale 
Maksim Ivanov / Tartu Ülikooli teaduskool

Uurimistöö alused
Triinu Orumaa / Kadrioru Saksa Gümnaasium

Uurimistöö alused
Maris Kuiv / Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

"AASTA E-KURSUS 2019" STIPENDIUMI KANDIDAADID:

Auditing water issues
Tuuli Rasso, Kaire Kesküla, Krislin Kivi, Viire Viss, Airi Andresson, Akis Kikas, Aulent Guri, Heinrich Lang, Michael Stassart / Tartu Ülikool, Riigikontroll

Ehitusinfo modelleerimise alused
Raido Puust / Tallinna Tehnikaülikool 

Juhtimine
Krista Jaakson, Maaja Vadi, Kulno Türk, Toomas Haldma, Veronika Krassavina, Eneli Kindsiko, Maret Ahonen / Tartu Ülikool 

Kliiniline farmaatsia
Jana Lass, Marika Saar / Tartu Ülikool 

Philosophical Disagreements
Kadri Simm, Bryan Frances, Mats Volberg, Endla Lõhikivi, Jaana Eigi, Toomas Lott, Bruno Mölder, Francesco Orsi, Ave Mets, Edit Talpsepp-Randla, Eva Piirimäe, Alex Davies, Pärtel Piirimäe / Tartu Ülikool 

Programmeerimine
Eno Tõnisson, Reimo Palm, Merilin Säde, Jaan Janno, Aivar Annamaa, Varmo Vene, Helle Hein / Tartu Ülikool

Tulemustega on võimalik tutvuda ja protsessist täpsemalt lugeda siin.               e-kvaliteedimark2a.jpg

Foto: Unsplash, Jason Leung

Samal teemal: