Uued õppematerjalid

esitlus
Svetlana Astahhova12. Aprill 2018
mäng
Ragnar Vutt12. Aprill 2018
kodulehekülg
TiiuLe05. Jaanuar 2018
tunnikava
TiiuLe05. Jaanuar 2018

Koolid ja ettevõtted on oodatud koosloome lõpuseminarile


Avaldaja:Madli Leikop04. August 2020

Huvilisi oodatakse haridusasutuste ja iduettevõtete koosloome programmi lõpuseminarile ja programmis osalenud projektide tunnustamisüritusele 27. augustil Energia avastuskeskuses.

Seminar toimub 27. augustil kell 13.30-17.30 Energia avastuskeskuses Tallinnas ning on osa 27.-28. augustil toimuva Latitude59 erinevate ürituste programmist.

Koosloome pilootprogramm koostöös HITSA ja Tallinna Ülikooliga algas tänavu jaanuaris ja kestis läbi kevadise distantsõppe kuni juuni lõpuni. Lõpuseminari eesmärk on rääkida ja arutleda koosloome mudeli rakendamise mõjust haridusinnovatsioonile, kuulata programmis osalenud õpetajate ja ettevõtjate kogemusi ning tunnustada neid esmakordselt Eestis väljaantava märgisega “Koosloome kool ja ettevõte”, mis kinnitab projektis osalenud hariduslahenduste valideerimist lõppkasutajaga.

Seminaril esineb University College London (UCL) EDUCATE programmi juhi Rose Luckin. EDUCATE programm on pühendatud koosloome mudeli väljatöötamisele, lisamaks teaduspõhist tõendust ettevõtjate loodavatesse hariduslahendustesse.

Vaata seminari ajakava ning tutvu koosloomes osalenud projektidega programmi kodulehel

Koosloome lõpuseminaril osalemiseks tuleb registreeruda siin tähtajaga 20.august. 

Allikas: korraldajate info. Foto: Photo by Antonio Janeski on Unsplash

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet