
26. – 27. augustil toimub kuues IKT-alane seminar „IKTst koolis“, kus saab laiendada oma teadmisi IKT kasutamise osas ning koguda praktilisi näpunäiteid IKT kasutamise kohta ainetundides.
Seminari kahel päeval saab ülevaate uuematest tehnikatest ja töövahendidest Internetis, kuulda õpilaste suust nende arvamust IKT kasutamise kohta koolis, katsetada ise uuemaid tehnoloogiavahendeid, osaleda üheksa erineva Eesti kooli iPadide töötoas.
Esimesel päeval jagavad oma kogemusi Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpetajad, teisel päeval tutvustavad oma kooli praktikaid iPadide töötubades üheksa erineva Eesti kooli õpetajat.
Seminarile on oodatud kõik õpetajad, koolitöötajad, kes soovivad laiendada oma teadmisi IKT kasutamise osas, saada praktilisi näpunäiteid IKT kasutamise kohta ainetundides või tunnevad huvi IKT kasutamise vastu ainetunnis.
Lisainfo: http:/
Allikas: Gustav Adolfi Koolituskeskus.
Foto: Merje Pors.
Samal teemal:



