eTwinning

 • Parimad eTwinningu projektid taas teada, esikoht läks Narva lasteaiale Põngerjas

  Parimad eTwinningu projektid taas teada, esikoht läks Narva lasteaiale Põngerjas

  13. Juuni 2020
  Reedel, 12. juunil tähistati veebiüritusel eTwinningu õppeaasta lõppu ning kuulutati välja Eesti parimad eTwinningu projektid 2020. Võitjaks tuli Narva lasteaia Põngerjas projekt “Small Scientists Across Europe” (“Väikesed teadlased üle Euroopa”) õpetaja Natalja Varkki juhendamisel.
 • Inspiratsiooni ja praktilisi ideid eTwinningu multiprojektidest II

  Inspiratsiooni ja praktilisi ideid eTwinningu multiprojektidest II

  27. Mai 2020
  Vahvaid, lõbusaid, arendavaid ülesandeid eTwinningu multiprojektidest. Oleme kokku koondanud ülesandeid koos juhenditega, nii tavapärases kui ka distantsõppes kasutamiseks. II osas võõrkeeleõpe, ülesanded lasteaiale ja algklassidele.
 • Inspiratsiooni ja praktilisi ideid eTwinningu multiprojektidest

  Inspiratsiooni ja praktilisi ideid eTwinningu multiprojektidest

  25. Mai 2020
  eTwinningu mutiprojektid on selleks õppeaastaks läbi, kuid igast projektist saame ka uude aastasse kaasa võtta vahvaid, lõbusaid, arendavaid ülesandeid, millega koolitunde mitmekesistada. Oleme kokku koondanud ülesandeid koos juhenditega, nii tavapärases kui ka distantsõppes kasutamiseks.
 • eTwinning ühendab Euroopa õpetajaid ja õpilasi

  eTwinning ühendab Euroopa õpetajaid ja õpilasi

  08. Mai 2020
  Euroopa päeval, 9. mail, tähistame ka eTwinningu päeva. Nii tõstame esile üle-euroopalist veebipõhist koolide ja lasetaedade koostööd: kaks, kolm, kasvõi viiskümmend projektipartnerit suhtlevad klassiruumist lahkumata, abiks on veebipõhised töövahendid ja eTwinningu platvorm.
 • Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks

  Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks

  10. Aprill 2020
  14. aprillil kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril võtame vaatluse alla Erasmus+ programmi kuuluva üle-Euroopalise eTwinningu platvormi, mis pakub kõikidele õpetajatele tasuta ja turvalist veebipõhist platvormi õppetöö läbiviimiseks.
 • Selgunud on tänavused eTwinningu kooli märgi saajad

  Selgunud on tänavused eTwinningu kooli märgi saajad

  20. Märts 2020
  eTwinningu kooli märgisega tunnustati Eestis üheksat õppeasutust. Sellise märgi saanud õppeasutused on oma aktiivse rahvusvahelise koostööga eeskujuks teistele. Tunnustus anti esmakordselt välja 2018. aastal.
 • Kuula taskuhäälingut eTwinningust!

  Kuula taskuhäälingut eTwinningust!

  25. Veebruar 2020
  Saatesari "Õpime koos" võttis jutuks eTwinningu. Saatejuhtidele rääkis tvinnimisest eTwinningu ekspert, Tartu Hiie Kooli õpetaja Mari Tõnisson. Kõik on oodatud kuulama!
 • eTwinningu seirearuanne 2019 näitab eTwinningu mõju muutuste ajastul

  eTwinningu seirearuanne 2019 näitab eTwinningu mõju muutuste ajastul

  16. Veebruar 2020
  92% õpetajatest usub, et eTwinningus osalemine kasvatab nende õpilaste õpimotivatsiooni ning innustab õpilasi koostööd tegema. See on vaid üks tulemus eTwinningu 2019. aasta seirearuandest.
 • eTwinningu multiprojektidega saab liituda veel kolm kuud

  eTwinningu multiprojektidega saab liituda veel kolm kuud

  21. Jaanuar 2020
  Õpetajaid ja õpilasi oodatakse veel kuni aprillini liituma nelja erineva eTwinningu multiprojektiga, mis pakuvad õpilastele põnevaid ülesandeid ning rikastavad ainetundi.
 • 15 aastat positiivset eTwinningu programmi

  15 aastat positiivset eTwinningu programmi

  17. Jaanuar 2020
  Meeleolukal veebiseminaril „eTwinning 15!“ meenutati, kuidas rahvusvaheline veebipõhine projektitöö Eesti koolidesse jõudis ja kuidas on õpetajad eTwinningut oma töös kasutanud. Veebiseminaril osalenute kohta võib julgelt öelda – eTwinningu fännid.